ЛИТОВЧЕНКО: ЛІВИЙ БЕРЕГ МАЄ ВІДПОВІДАТИ СВОЄМУ РІВНЮ

Нападник Лівого Берега Олексій Литовченко пригадав матч із Епіцентром, відзначив щільність у турнірній таблиці Чемпіонської групи, а також поділився очікування від протистояння з Кудрівкою-Нивою.

– Олексію,  минулого тижня вболівальники визнали вас найкращим гравцем матчу з Епіцентром. Що для вас означає ця відзнака?

– Завжди приємно, коли вболівальники або експерти визнають тебе найкращим у матчі. Для цього ми і працюємо кожного дня. Мені це додає додаткової мотивації прогресувати та приносити своєю грою ще більше користі команді. Весь клуб Лівий Берег мотивований до перемог. 

– Минулого туру ви забили свій п’ятий гол у Першій лізі, який став 50-м для Лівого Берега. Слідкуєте за статистикою і чи важливо це для вас?

– Для нападника завжди важливо забивати та приносити користь своїй команді. Особливо за статистикою не слідкую, тому прагну на максимум використовувати шанси, які надає мені тренер. 

– У матчі з Епіцентром у Лівого Берега була суттєва ротація складу. Чи пішли ці зміни на користь команді?

– У нашій команді 25 гравців, які завжди готові вийти та допомогти досягнути результату. Усі футболісти мотивовані та голодні до футболу. На жаль, Якимів та Войцеховський не можуть грати через травми. Бажаємо їм здоров’я та якнайшвидшого повернення. Вважаю, що у нас зіграна команда і з цим проблем не було. Ми кожного дня тренуємося всі разом. На тренуваннях працюємо кожен із кожним, награємо різні тактичні схеми. 

– Віталій Первак оцінив вашу майстерність після матчу з Епіцентром. Чи впевнені ви в тому, що можете забити, коли виходите на поле?

– Дякую головного тренеру за оцінку моєї гри. Я завжди мотивований забивати, віддавати передачі  і приносити користь команді. Роблю все, що у моїх силах. На жаль, не у всіх іграх вдається продемонструвати свої найкращі якості, але я працюю та прогресую. 

– До кінця сезону залишилося ще п’ять матчів. Перемоги у цих іграх будуть особливо важливими, з огляду на турнірну таблицю?

– Для нас важлива кожна перемога. У нас є все для того, щоб досягати максимального результату. Маємо рухатися вперед і грати у свій футбол. Думаю, що все буде добре. 

– Через дискваліфікацію матч із Кудрівкою-Нивою пропустить ще й Руслан Дедух. Це додасть ще більших проблем команді?

– Не хочеться втрачати гравців, які є лідерами команді. Руслан дуже важливий гравець для Лівого Берега.  Проте, у футболі від цього ніхто не застрахований. Думаю, що тренерський штаб знайде вихід із цієї ситуації. 

– Відставання останньої команди від четвертої складає всього лише шість очок. Чи відчувається напруга у Чемпіонській групі?

– Ми і в першій частині чемпіонату відчували напругу, тому до цього вже звикли. Приємно, що всі команди конкурентоспроможні. Восени лише за два тури до кінця вийшли на друге місце, тому легко нам точно не було. Така конкуренція йде лише на користь. 

– Кудрівка-Нива відібрала очки в Інгульця, Полтави та Маріуполя, а також перемогла Вікторію. Це буде вже не та команда, яку розгромили 5:1?

– Це був перший матч новоствореної команди, тому треба час для того, щоб награти зв’язки, зрозуміти вимоги тренера. Кудрівка-Нива прогресує і на це варто звертати увагу. Нам легко точно не буде, але налаштовані лише на перемогу. Суперник буде дуже вмотивований, адже у них є ще шанси на топ-4. На нашому стадіоні всі команди докладають максимум зусиль, щоб проявити себе якнайкраще. Однак ми віримо у власні сили. 

– У матчі першого кола у ворота Лівого Берега забив Євген Місюра. Хто ще з гравців суперника може спричинити проблеми?

– Сподіваюся, що цього разу зможемо зіграти на нуль. Проте, у Кудрівки-Ниви є низка кваліфікованих футболістів, які здатні вирішувати долю протистояння. Ретельно готуємося до цього матчу. 

– Можливо, у вас є друзі у складі Кудрівки-Ниви?

– У мене там є декілька знайомих, але напередодні матчу з ними не розмовляв. У кожного свої завдання. 

– Який ключ для другої перемоги над цим суперником?

– Намагаємося досягнути максимального результату в кожній грі. Важливо дотримуватися ігрової дисципліни та виконувати тренерські настанови. Будемо грати у свій футбол. Кожного дня працюємо для того, щоб підвищувати свою майстерність. Лівий Берег має відповідати своєму рівню. 

– Нарешті вболівальники зможуть відвідати домашні матчі Лівого Берега. Чи чекала цього моменту команду?

– Безумовно, приємно грати за підтримки власних вболівальників. Запрошуємо всіх фанатів Лівого Берега в суботу підтримати нашу команду на стадіоні. Сподіваюся, що принесемо вам позитивні емоції.