Інфраструктура

Про інфраструктуру

В своїй тренувальній та змагальній діяльності, вихованці ФК «Лівий Берег» користуються наступними інфраструктурними об’єктами, які побудовані протягом 2017-2022 років з урахуванням сучасних технологій будівництва з акцентом на спортивну діяльність.

 м. Київ, вул. Виноградна 1. Розміри 60х40 м. з якісним італійським штучним покриттям, критими трибунами на 500 місць і сучасним табло (рік спорудження 2018). В наявності арени знаходяться 2 комфортні роздягальні з усіма необхідними комунікаціями. На арені також знаходиться приміщення з усім необхідним інвентарем.

 

Київська обл., Бориспільський район, територіальна громада Золочівська, урочище «Млиново», вул. Олександрівська, 24а, (знаходиться за 600 метрів від Арени). Основне футбольне поле: розміри 105х68 м (рік спорудження 2020). Поле має високоякісне штучне покриття, яке перше і поки єдине в Україні отримало сертифікат якості ФІФА «FIFA QUALITY PRO». Трибуни стадіону вміщують 1372 місця і поруч знаходиться електронне табло з високою роздільною здатністю. Біля стадіону знаходиться адміністративна будівля з двома великими і комфортними роздягальнями, конференц-залом з необхідною технікою для теорії, масажні кабінети та ін. необхідні приміщення.

Київська обл., Бориспільський район, територіальна громада Золочівська, урочище «Млиново», вул. Спортивна, 8 (знаходиться за 2,5 кілометрів від Стадіону). Основне футбольне поле: розміри 105х68 м (рік спорудження 2022). Очікувані терміни введення в експлуатацію – другий квартал 2023 року. Поле має високоякісне трав’яне покриття. Трибуни стадіону вміщують 4700 місць, що відповідає 3-й категорії спортивних споруд.

Розміри поля: 45х24 м., місткість: 100 місць, штучне покриття високої якості. Знаходиться біля стадіону і використовується переважно для занять у будь-яку пору року. Для різних вікових груп.

Розміри поля: 60х30 м., місткість: 200 місць, штучне покриття високої якості. Знаходиться біля нової арени і використовується переважно для занять у будь-яку пору року. Для різних вікових груп.

Розміри поля: 50х22 м. Знаходиться біля стадіону і використовується переважно для занять у будь-яку пору року.

введені в експлуатацію у квітні 2021 р. Має інноваційне обладнання, кожен вихованець клубу має право безкоштовно займатись.

Введений в експлуатацію у квітні 2021 р. Сучасний об’єкт налічує розміщення до 40 осіб і передбачає наявність конферен-залу для проведення теоретичних занять, кімнати для харчування, та кімнат для роботи тренерського та адміністративного персоналу.