ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ НА ТЕРИТОРІЇ АРЕНИ «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

ВБОЛІВАЛЬНИКАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

 1. Вхід на Стадіон та перегляд футбольного матчу у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також вживання алкогольних, наркотичних або психотропних речовин на території Стадіону.
 2. Палити на території Стадіону, за виключенням спеціально відведених місць.
 3. Кидати на футбольне поле, у футболістів, арбітрів, тренерів, осіб, які забезпечують безпеку, або вболівальників та їх транспортні засоби будь-які предмети.
 4. Розпалювати факели/вогнища, використовувати піротехнічні вироби незалежно від їх типу та призначення, петарди, підпалювати будь-які предмети.
 5. Використовувати грубі, нецензурні, образливі вирази, жести, пісні, політичні гасла, скандувати нецензурні та принижуючі лозунги, а також застосовувати погрози та залякування інших вболівальників, учасників матчу, осіб, які забезпечують безпеку.
 6. Дискримінувати футболістів, тренерів, арбітрів, інших офіційних осіб та вболівальників за національною ознакою або кольором шкіри, а також проводити агітацію, розпалюючи соціальну, міжрасову, національну або релігійну ненависть.
 7. Виходити або вибігати на футбольне поле, до місць розташування команд, арбітрів, делегата матчу, заходити до кімнати допінг-контролю, в приміщення для офіційних осіб та технічних приміщень Стадіону.
 8. Стояти під час проведення футбольного матчу біля своїх місць, в проходах, на сходах, біля огорожі футбольного поля, створювати перешкоди пересуванню учасників футбольного матчу та вболівальників.
 9. Вставати на крісла, вилазити на огорожу, парапети, дах, несучі конструкції Стадіону.
 10. Приходити на Стадіон з тваринами та птахами, за виключенням собак-поводирів для сліпих.
 11. Використовувати професійну фото- та відеоапаратуру.
 12. Наносити шкоду майну Стадіону, клубів (команд), футболістів, офіційних осіб, вболівальників та їх транспортним засобам.
 13. Наносити написи та малюнки на конструкціях, будівлях, спорудах Стадіону.
 14. Приносити на територію Стадіону:
  • будь-які алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини, інші стимулятори, зброю та предмети, які можуть бути використані в якості зброї;
  • колючі та ріжучі предмети;
  • предмети, які можуть бути використані як метальні: шоломи, пляшки, чашки, склянки, у т.ч. консервні, як і інші предмети з поліефіру, скла та іншого крихкого, або навпаки, надто твердого матеріалу, а також упаковки «Тетрапак»;
  • димові шашки, фаєри, петарди, сигнальні ракети, салютні установки та іншу піротехніку;
  • барвники та фарби;
  • вогненебезпечні, легкозаймисті, вибухонебезпечні, отруйні та їдко пахучі речовини;
  • радіоактивні матеріали;
  • газові балончики нервово-паралітичної та сльозоточивої дії;
  • лазерні пристрої;
  • продукти харчування, в тому числі овочі та фрукти та напої у будь-якій тарі та упаковці;
  • речі, розміри яких перевищують 25x25x25см;
  • барабани, дудки, мегафони та інші подібні предмети;
  • професійну фото- та відеотехніку, засоби для трансляції через Інтернет;
  • скляні ємкості з парфумерією та дезодоранти;
  • ковзани, ролики, гіроборди, гіроскутери, скейти, та інші засоби пересування;
  • банери, які містять будь-яку політичну агітацію або політичну символіку, та банери, на яких зображена радянська або фашистська символіка.

У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ВБОЛІВАЛЬНИКОМ ДАНИХ ПРАВИЛ, ЗА РІШЕННЯМ КЕРІВНИЦТВА СТАДІОНУ, ДО НЬОГО МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ НАСТУПНІ САНКЦІЇ:

 1. Виведення зі Стадіону без компенсації вартості квитка, абонемента, перепустки на в’їзд автотранспорту;
 2. Тимчасове призупинення дії (на певну кількість матчів) без компенсації вартості наступних документів: сезонного абонемента вболівальника, який порушив Правила, та перепустки на в’їзд автотранспорту;
 3. Повне анулювання без компенсації вартості наступних документів: сезонного абонемента вболівальника, який порушив Правила, та перепустки на в’їзд автотранспорту;

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ:

 1. Вболівальники, які порушили дані Правила, притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством України;
 2. Організатори змагань або уповноважені особи Стадіону, представники органів внутрішніх справ мають право вивести за межі Стадіону особу, яка не дотримується вимог Правил поведінки, і прийняти рішення щодо недопущення такої особи на Стадіон у майбутньому.