НОВИНИ З ЛАЗАРЕТУ «ЛЕЛЕК»

«Лівий Берег» готується до домашнього матчу з «Кудрівкою-Нивою», яким відкриє друге коло Чемпіонської групи Першої ліги. Через ушкодження різноманітного характеру поза тренувальним процесом наразі перебувають троє гравців «лелек».

У Андрія Якиміва, який достроково покинув поле через травму в матчі з «Карпатами», було діагностовано закритий перелом лівої малогомілкової кістки, а також пошкодження звʼязок гомілковостопного суглоба. На щастя, захисник обійшовся без оперативного втручання, проте для відновлення йому знадобиться близько 4-5 тижнів.

У тому ж матчі з львів’янами пошкодження сухожилків довгого та короткого привідних м’язів отримав Владислав Войцеховський. Хавбек уже розпочав індивідуальну роботу на полі, а повернення Войцеховського до тренувань разом із командою планується протягом наступного тижня.

Через перебір жовтих карток зустріч із «Кудрівкою-Нивою» пропустить Руслан Дедух. Тож півзахисник має можливість якісно відновитися після пошкодження медіальної звʼязки колінного суглобу, якого він зазнав минулого тижня під час виїзного поєдинку з «Епіцентром». Лікарі прогнозують повернення Дедуха до загальної групи на початку наступного тижня.

Нагадаємо, що свій наступний матч у розіграші Першої ліги «Лівий Берег» проведе у суботу, 27 квітня. Початок зустрічі з «Кудрівкою-Нивою» на Арені «Лівий Берег» заплановано на 13:30.

КВИТКИ НА МАТЧ МОЖНА ПРИДБАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ