ЛІВИЙ БЕРЕГ ПОЧНЕ ДРУГЕ КОЛО МАТЧЕМ ІЗ КУДРІВКОЮ-НИВОЮ

27 квітня Лівий Берег на своїй рідній арені прийме пристоличну Кудрівку-Ниву.

Грою з бузовською командою наш Лівий Берег розпочинав шлях у Чемпіонській групі. Тоді у Бучі було забито велику кількість м’ячів, а «лелеки» відсвяткували яскраву перемогу – 5:1, коли по черзі відзначилися Якимів, Дедух, Синиця, Сухоручко та Сідней. 

Відтоді минуло чотири тури. Та Кудрівка-Нива, попри доволі привабливу гру та якісний склад, першу звитягу під керівництвом нового головного тренера Романа Локтіонова здобула лише в своєму п’ятому матчі. Голи Вечурка та Нехтія в кожному з таймів минулого туру дозволили святкувати успіх над невдахою весни – Вікторією (2:0). 

Перемога над сумчанами на турнірному становищі бузовців не позначилася – вони як відкривали Чемпіонську групу дев’ятими, так і залишаються на цій позиції. Зате команді Романа Локтіонова вдалося покласти край невдалій серії з шести ігор, яка розпочалася ще в листопаді минулого року. 

Наш Лівий Берег після шикарної переможної семиматчевої серії трохи загальмував, поступившись Карпатам (0:1) і розписавши мирову з Епіцентром (1:1). Однак ніякої трагедії не сталося. По-перше, жодному учаснику з чемпіонських перегонів не вдалося уникнути осічок, а, по-друге, в суперниках у підопічних Віталія Первака були амбітні колективи, що претендують на підвищення в класі. 

Як відомо, без невдач не буває перемог. Ми віримо, що наші хлопці зроблять висновки з останніх ігор, стануть ще сильнішими й неодмінно візьмуть реванш. А поки налаштовуємося на Кудрівку-Ниву. Ми з вами до кінця, «лелеки»!

Перша ліга. Група Чемпіонська. Шостий тур

«Лівий Берег» – «Кудрівка-Нива»

Субота, 27 квітня. 13:30

Київ. Нова Арена «Лівий Берег»

Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ: