ЛІВИЙ БЕРЕГ – КУДРІВКА-НИВА: ПІСЛЯМОВА

У 6-му турі Чемпіонської групи Першої ліги Лівий Берег спіткала прикра домашня поразка від Кудрівки-Ниви (1:2). Після зустрічі на Арені Лівий Берег підсумки поєдинку підбили наставник «лелек» Віталій Первак і захисник Олег Соколов, а також головний тренер гостей Роман Локтіонов.

– У нас перед початком весняної частини сезону команда була зібрана практично з нуля, – зазначив головний тренер Кудрівки-Ниви Роман Локтіонов. – Важливо, що зараз вже простежується позитивна динаміка. Поступово хлопці починають зігруватися і це приносить свої плоди. До ідеалу ще далеко, але динаміка позитивна. 

– Чи підходили ви до цього матчу з думкою про реванш?

– Звісно, хотіли реабілітуватися за розгромну поразку вдома. Прагнули проявити характер і довести, що це була випадковість. У першому колі до вилучення грали непогано. Серйозно підходили до цього матчу. Вітаю вболівальників із перемогою. 

– «Кудрівка-Нива» піднялася вже на п’яте місце і всього на одне очко відстає від «Епіцентра». Ваша команда мотивована поборотися за топ-4?

– Ми рухаємося від матчу до матчу і не дивимося в турнірну таблицю. Працюємо над тим, щоб перемагати у кожному турі. 

– Безумовно, залишилися негативні емоції після матчу, – розпочав Віталій Первак. – Розчаровані поразкою у домашній грі. За грою ми точно не мали програвати, але свої моменти не реалізували. До того ж, пропустили прикрий м’яч у роздягальню після нашого незабитого пенальті. У другому таймі нервували, багато помилялися. 

– Можливо, пауза на повітряну тривога вплинула на хід гри?

Я не думаю, що це могло якось вплинути, адже ми зіграли всього дві хвилини. Умови однакові для всіх. 

– Другий пропущений мяч  – це індивідуальна помилка Івана Когута?

– Треба ще ретельно переглянути цей епізод і проаналізувати. Помилки завжди бувають і від цього ніхто не застрахований. 

– Другий матч поспіль Ернест Астахов виходить на позиції правого вінгера, а раніше він грав у захисті. Це вимушена міра через травми гравців?

– Астахов завжди грав активно, підключався до атаки. Це універсальний футболіст, який може грати на різних позиціях. Випускав Ернеста на заміну, адже хотів додати активності на фланзі. 

– Вам не здалося, що «Кудрівка-Нива» мала більше бажання перемогти?

– Однозначно не можу відповісти на це питання. У суперників було бажання відігратися, потім вони відчули, що можуть виграти. Немає претензій по самовіддачі до своїх футболістів. Ми завжди мотивовані перемагати. На жаль, припустилися прикрих помилок. Важливо зробити правильні висновки. 

Лівий Берег мав здобувати в домашньому поєдинку максимум очок – вважає захисник «лелек» Олег Соколов:

– Залишилися негативні емоції, адже програли матч,  де мали набирати очки. Необхідно зробити правильні висновки. Неприємно, що матч зупинили через повітряну тривогу, але всі в рівних умовах. Пауза не вплинула на перебіг протистояння. 

– Чи задоволені ви грою команди?

– Результат на табло… Вважаю, що ми повинні були перемагали, але маємо те, що маємо. 

– У першому колі ви розгромили «Кудрівку-Ниву». У чому причини того, що суперник зміг вас вдома переграти?

– Ми були мотивовані на перемогу. «Кудрівка-Нива» – хороша команда, але ми мали перемагати. Треба аналізувати причини невдачі та виправляти всі помилки. Рухаємося від гри до гри. 

У нашій команді хороша конкуренція за місце у старті. Я два тури поспіль виходив із перших хвилин, але це рішення тренера. Намагаюся своєю грою принести користь «Лівому Берегу».