САМАР: НЕВДАЧІ – ТИМЧАСОВЕ ЯВИЩЕ

Захисник Лівого Берега Валерій Самар розповів про мікроклімат у команді, оцінив свою гру в минулих поєдинках, а поділився очікуваннями від найближчого матчу з Агробізнесом.

– Валерію, Лівий Берег три тури поспіль не може виграти: дві поразки та нічия. Чому, на вашу думку, затягнулася ігрова криза?

– Вважаю, що у нашої команди немає ігрової кризи. Готуємося ретельно до кожного матчу та сподіваємося, що знову зможемо перемагати. Думаю, що невдалі результати – це тимчасове явище. 

– Можливо, надмірна відповідальність за результат занадто тисне на команду і саме через це не можете проявити свої найкращі якості?

– Розуміємо, що нам варто у кожному матчі грати на перемогу, але у психологічному плані жодних проблем у нашої команди немає. Ми намагаємося тримати свій високий рівень, виконувати тренерські настанови та радувати вболівальників грою. На жаль, не завжди це виходить.  З мікрокліматом всередині колективу у Лівого Берега жодних проблем немає. 

– В попередніх двох іграх ви виходили у стартовому складі. Напевно, довіра з боку тренера вас додатково мотивує?

– Безумовно,  дуже важливо відчувати, що тренерський штаб у мене вірить. Намагаюся своєю грою виправдовувати очікування тренерів та керівництва клубу. 

– У наступному турі ви гратимете проти Агробізнесу. Чого очікуєте від цього протистояння?

– На нас очікує дуже складна гра. Це буде справжня битва, в якій обидві команди гратимуть на перемогу. У першому колі розгромили суперника, але цього разу нам легко точно не буде. Агробізнес – хороша команда з індивідуально сильними виконавцями. Очікую цікавого та конкурентного футболу.

– У першому колі ви розгромили Агробізнес, тому суперник прагнутиме реабілітуватися. Які сильні сторони Агробізнесу можете відзначити? Від кого очікуєте найбільше небезпеки?

– Агробізнес славиться насамперед своєю командною грою. На теоретичних заняттях розберемо сильні та слабкі сторони колективу із Волочиська. Думаю, що це буде зовсім інша гра, ніж у першого колі. Налаштовуємося на перемогу та віримо у власні сили.

– Які завдання команда ставить перед собою на завершальні чотири тури? Напевно, зараз насамперед важливо в оптимальній формі підійти до плей-оф?

– Робимо все для того, щоб у вирішальних матчах продемонструвати свій найкращий футбол. Ми маємо грати у свою гру та не дивитися на суперників.  У нас ще залишилося чотири фінали, тому все в наших руках.