АКАДЕМІЯ ЛІВОГО БЕРЕГА: БОГДАН ГОРОДНЮК ЗАЛИШАЄ КЛУБ І ПРАЦЮВАТИМЕ В УАФ

За обопільною згодою сторін керівник Академії «Лівого Берега» Богдан Городнюк, який також працював тренером-методистом команди «лелек» 2011 року народження, залишає наш клуб. 

Фахівець прийняв пропозицію від Української асоціації футболу очолити департамент із розвитку дитячо-юнацького футболу України.

Богдан Городнюк розпочав роботу в «Лівому Березі» ще з моменту створення клубу вісім років назад і став автором методики, на якій засновано тренувальний процес усіх вікових категорій нашої академії. 

«У «Лівому Березі» я здобув неймовірний досвід – як життєвий, так і тренерський, – каже Богдан Вікторович. – Дуже радий, що майже вісім років тому приєднався до «Лівого Берега» та зміг реалізовуватися та зростати разом із клубом. Розроблена мною методика, заснована на вихованні футболістів і правильних підходах до тренувального процесу, отримала тут право на життя і протягом всього цього часу працювала в клубі та поступово вдосконалювалася. 

Так склалося, що нове керівництво УАФ запропонувало мені очолити департамент дитячо-юнацького футболу. Маю надію, що на цій посаді мені вдасться реалізувати всі плани, щоб вивести дитячо-юнацький футбол в Україні на новий рівень».

На зборах керівництва та тренерського штабу «Лівого Берега» президент клубу Микола Лавренко висловив подяку Богдану Городнюку за його віддану працю та представив нового очільника Академії – Олега Борисовича Ратія.

Також нового наставника отримала команда «Лівого Берега» 2011 р.н. – тренер уже був представлений своїм підопічним, і зовсім скоро ми вас із ним познайомимо.

«Хотів би висловити величезну подяку, перш за все, Миколі Лавренку, який створив у «Лівому Березі» всі умови для роботи та повністю довіряв, – продовжує Городнюк. – Також вдячний Миколі Павлову, який завжди був для мене наставником, людиною, яка багато чого мені дала та навчила. Дякую всьому тренерському штабу «Лівого Берега», усім працівникам стадіонів і бази, технічним працівникам, медіаслужбі. У «Лівому Березі» я зустрів дуже багато хороших людей, з якими було комфортно працювати, і вдячний Богу, що провів вісім років у цьому клубі. Зроблю все необхідне, щоб максимально комфортно передати повноваження новому керівникові Академії та новому тренерському штабу команди 2011 р.н.

Можу з упевненістю сказати, що завдяки спільним зусиллям тренерського штабу Академії та всього колективу клубу, ми досягли високого рівня. Проте, звісно, нам ще є, куди зростати, тому впевнений, що новому керівникові Академії та новим тренерам, які приєднаються до «Лівого Берега», все обов’язково вдасться. Щоб вирішувати будь-які завдання, потрібно крокувати пліч-о-пліч із правильними людьми. У «Лівому Березі» працюють фанати своєї справи, які щодня віддаються роботі на повну. З таким колективом у клубу велике майбутнє. Щиро бажаю успіхів «Лівому Берегу», відданим вболівальником якого я, звісно ж, залишаюся». 

ФК «Лівий Берег» від імені керівництва, колег-тренерів, співробітників, вихованців академії та батьків дякує Богдану Вікторовичу за плідні роки спільної роботи. Щиро бажаємо подальшого кар’єрного зростання та успішного втілення всіх задумів у розвитку дитячо-юнацького футболу на новому рівні – у масштабах всієї нашої країни!