ОЛЕГ РАТІЙ – НОВИЙ КЕРІВНИК АКАДЕМІЇ ЛІВОГО БЕРЕГА

Представляємо нового керівника Академії ФК «Лівий Берег» – Олега Борисовича Ратія

Досвідчений фахівець має вражаючий досвід у футболі як гравець і тренер. Олег Борисович, який працював із низкою професіональних футбольних клубів і молодіжною збірною України, відтепер приєднався до «Лівого Берега», щоб поділитися своїм досвідом і допомогти в пошуку та розвитку молодих талантів для нашої Академії. 

Вітаємо Олега Борисовича в футбольній родині «Лівого Берега»! Упевнені, що спільна робота виведе нашу Академію на новий якісний рівень і допоможе вихованцям «Лівого Берега» досягнути омріяних успіхів і висот!

Олег Борисович Ратій

Посада: керівник Академії ФК «Лівий Берег»

Дата народження: 5 липня 1970 року 

Тренерська ліцензія: UEFA Pro

Народився у Харкові. Займатися футболом розпочав у ДЮСШ №7, після чого перейшов у спортклуб ХТЗ. У 1991 році, ще під час навчання у Харківському інженерно-будівельному інституті, розпочав виступи у другій союзній лізі за місцевий «Маяк».

У період з 1992 по 1997 роки грав у сумському «Автомобілісті», кременчуцькому «Кремені», полтавській «Ворсклі». 

Найбільш пам’ятним періодом кар’єри були 1997-2003 роки під час виступів за запорізький «Металург». В активі Олега Ратія 122 матчі у вищій лізі чемпіонату України та шість голів. Був капітаном команди. 

З 2003 по 2006 роки виступав у вінницькій «Ниві», «Олександрії», МФК «Миколаїв», луцькій «Волині» та чернігівській «Десні». 

Загалом провів 226 матчів в елітному дивізіоні чемпіонату України, забив 14 м’ячів. 

Командні досягнення:

Півфіналіст Кубка України: 1999/00

Переможець Першої ліги України: 1995/96

Переможець Другої ліги України: 2005/06

Бронзовий призер Другої ліги України: 2004/05

Тренерська кар’єра:

Протягом кар’єри тренера працював у низці професіональних клубів: «Гірник-Спорт», «Оболонь», «Татран» (Словаччина), «Металург» Запоріжжя, «Буковина», «Металіст». Працював помічником тренера у молодіжній збірній U-21. Минулим місцем роботи був «Металіст», де Олег Борисович працював виконувачем обов’язків головного тренера та тренером академії.