ТРОЄ «ЛЕЛЕК» – СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ ТУРУ

Одразу троє футболістів «Лівого Берега» були включені до символічних збірних за підсумками 7-го туру другого етапу Першої ліги, в якому наша команда здолала у виїзному матчі «Агробізнес» (2:0).

Видання Sport Arena розмістило у символічній збірній туру Максима Механіва, а джокером туру визнало Миколу Когута, тоді як сайт Footboom включив до своєї 11-ки найкращих Олега Синицю.

Наводимо думку колег зі Sport Arena:

Воротар туру – Максим Механів («Лівий Берег»)

«Кияни в Волочиську атакували більше та гостріше, проте при цьому не допрацьовували в реалізації, тож робота Механіва мала особливо важливе значення. Новий воротар «Лівого Берега» виручив, накривши м’яч після удару Кузьмина зі скидки Войтіховського, а також відразу кілька разів вступав у гру після дальніх ударів і подач «Агробізнеса». Треба віддати належне спокою Механіва – після травми Якиміва захист гостей став вразливим, але голкіпер провів третій «сухий» матч за нову команду».

Джокер туру – Микола Когут («Лівий Берег»)

«Навесні брати Когути не так часто грали одночасно. Ось і в Волочиську проти колишніх одноклубників лише трішки більше 20 хвилин грали разом (від виходу Миколи до заміни Івана). Проте яку ж велику роль вони відіграли в перемозі «Лівого Берега»! Микола Когут, вийшовши на заміну замість Мисика на 62-й хвилині, встиг забити сам і заробити пенальті під другий гол. Тобто, обидва взяття воріт у матчі на Хмельниччині створені зусиллям цього «джокера».