АГРОБІЗНЕС – ЛІВИЙ БЕРЕГ: ПІСЛЯМОВА

Коментарі головних тренерів Лівого Берега та Агробізнеса після поєдинку 7-го туру другого етапу Першої ліги у Волочиську.

– Насамперед вдячні ЗСУ за можливість грати у футбол, – розпочав наставник Лівого Берега Віталій Первак. – Чудово, що вболівальники повернулися на трибуни, адже без них неможливо уявити футбол.

Грали проти дисциплінованого суперника, якого ретельно вивчили. Важливо, що хлопці витримали нашу ігрову модель. Агробізнес грає за рахунок коротких-середніх передач і ми до цього були готовими. Задоволений, що наприкінці зустрічі вдалося забити і вирвати перемогу.

– Який був першочерговий план на гру?

– Насамперед було важливо зіграти дисципліновано та не припускатися тактичних помилок. Безумовно, були помилки, але в цілому команда впоралася з цим завданням. Відбирати завжди складно, тому в деяких епізодах втрачали концентрацію.

– Як можете прокоментувати епізод із непризначеним пенальті в ворота Агробізнеса?

– Ніколи не коментую рішення арбітрів. То був досить складний епізод, адже м’яч із близької відстані влучив у руку. На мою думку, пенальті не варто було призначати, тому рішення справедливе.

– Чи була додаткова мотивація на гру в екс-гравців Агробізнеса?

– Це в них треба запитувати. Ми приїхали грати у футбол. Безумовно, колишні гравці Агробізнеса хотіли довести свій рівень. Вони у кожній грі викладаються на максимум і додатково їх не потрібно мотивувати.

– Насамперед хочу привітати Лівий Берег із перемогою, – говорить тренер Агробізнеса Олександр Чижевський. – Всіх вітаю з прийдешнім Великоднем.

Щодо гри, то за невдалі результати в останніх турах беру вину на себе. Не маю права нікого звинувачувати, адже селекцією займався я, тому і відповідальність на мені. Індивідуальні помилки призводять до поразок. Проте, ми не опускаємо руки та рухаємося далі.

Залишилися негативні емоції, адже через власні помилки даруємо суперникам перемоги. Вважаю, що Лівому Берегу за грою не мали програвати. У Сумах помилився Лень, а у цій грі – Слива. Маємо те, що маємо…