До старту передсезонних зборів – 8 днів! Перші «лелеки» вже пройшли медогляд
Сьогодні перша група футболістів «Лівого Берега» пройшла плановий медогляд у Центрі спортивної медицини міста Києва.
Впродовж тижня «лелеки» проходитимуть комплексне медичне обстеження у профільних спеціалістів кількома групами. Традиційна процедура перед початком підготовки дозволить оцінити функціональний стан гравців та переконатися у їхній готовності до навантажень.
Фото з першого дня медогляду можна переглянути в наших соціальних мережах.
Вже 30 червня команда збереться на клубній базі та розпочне тренувальні збори. Попереду – багато роботи, щоб підійти до нового сезону в найкращій формі.


