ПРО ДОПУСК ГЛЯДАЧІВ НА ДОМАШНІ МАТЧІ ЛІВОГО БЕРЕГА

Дорогі вболівальники!

Відповідаємо на численні звернення стосовно можливості наживо переглянути матч «Лівого Берега» з львівськими «Карпатами» в межах 4-го туру Чемпіонської групи Першої ліги, який відбудеться на Арені «Лівий Берег» вже цієї п’ятниці, 12 квітня.

ФК «Лівий Берег» провів усі необхідні роботи з облаштування укриття на клубному стадіоні. Клуб зі свого боку виконав відповідні вимоги та рекомендації, аби якнайшвидше отримати дозвіл на допуск глядачів на домашні матчі. Ключовий момент – безпека наших уболівальників, тому в питанні підготовки стадіону до відкриття для глядачів не може бути поспіху та недбалості.

Наразі укриття, облаштоване на нашому стадіоні, проходить процес атестації у відповідних районних та обласних інституціях. Днями Арену «Лівий Берег» відвідала комісія, яка оцінила стан готовності укриття до проведення матчів. Рішення комісії ми очікуємо найближчими днями та лише в разі отримання позитивного вердикту зможемо оголосити про допуск уболівальників на Арену «Лівий Берег».

Щойно ми отримаємо офіційний дозвіл на допуск глядачів і зможемо гарантувати безпеку кожному вболівальнику – опублікуємо інформацію щодо можливості придбання квитків або запрошення на домашні матчі «Лівого Берега».

Дякуємо за ваш інтерес і терпіння та сподіваємося вже дуже скоро побачитися на трибунах нашого затишного стадіону!