ВІТАЛІЙ ПЕРВАК: МАТЧ ІЗ КАРПАТАМИ ПОКАЖЕ, ЧОГО МИ ВАРТІ НАСПРАВДІ

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак у розмові з кореспондентом Sport.ua підбив підсумки перших трьох турів весняного рестарту сезону, які повернули інтригу в боротьбу за прямі путівки до УПЛ.

– Поки що рухаємося від гри до гри. Тішить, що в другій частині першості здобули вже три звитяги поспіль й відчутно скоротили відставання до Інгульця, який поступається лише Карпатам.

– А з тих поєдинків, які Лівий Берег провів навесні, які запам’яталися найбільше?

– Найважче далася сьогоднішня перемога в Івано-Франківську. Господарі створили два гольові моменти, ми – три й у загалом рівній боротьбі все вирішив єдиний м’яч, забитий після розіграшу стандартного положення.

Що ж до власне якості гри, то найменше у мене було претензій до підопічних після поєдинку попереднього туру – з Агробізнесом, в якому взяли гору – 3:0.

– Багато експертів вважають, що рівень підготовки команд групи «А» Першої ліги був вищий, ніж у групі «Б», де виступав на першому етапі Лівий Берег. А Ви якої думки?

– Скоріше, в групі «А» був більш рівний склад учасників. Тому й було менше прохідних матчів. Також слід звернути увагу на те, що в групі «А» всі поєдинки відбувалися на трав’яних газонах, а в нашій – Чернігів, Полтава та Кремінь приймали суперників на полях зі штучним покриттям, що створювало для гостей додаткові труднощі й впливало певною мірою на результат.

– Що скажете про зимових новачків Лівого Берега?

– З-поміж них лише воротар Максим Механів став основним гравцем. До решти не маю претензій по відношенню до своїх обов’язків, але їм ще треба довести, що вони заслуговують виходити у стартовому складі.

– Уже зараз можна сказати сміливо, що Лівий Берег гарантував собі, як мінімум, участь у перехідних матчах за право підвищитися в класі. Але й до другого місця, яке дозволяє напряму пробитися до УПЛ, вже близько.

– Ми поки що намагаємося не заглядати до турнірної таблиці. А чого варті насправді, переконаємося вже в наступному турі, коли прийматимемо фаворита – Карпати. Не виключено, що саме після цього протистояння й з’явиться конкретика в завданнях Лівого Берега на поточний сезон.