ЛІВИЙ БЕРЕГ ВІТАЄ МИКОЛУ ПАВЛОВА!

Заслужений тренер України, член Виконавчого комітету УАФ і почесний президент ФК «Лівий Берег» Микола Павлов сьогодні, 20 червня, відзначає своє 70-річчя.

Імʼя Миколи Петровича – це знак якості та дух переможця, який був притаманний йому протягом ігрової та тренерської карʼєри. Пройшовши яскравий і складний футбольний шлях, Микола Павлов продовжує успішно працювати на благо вітчизняного спорту. З-під його по-справжньому батьківського крила вийшла ціла низка відомих виконавців українського футболу, а нині Микола Петрович продовжує передавати свій багатий футбольний і життєвий досвід молодим поколінням.

Залишаючись в улюбленій справі, Павлов захищає інтереси вітчизняних фахівців на чолі Всеукраїнського обʼєднання футбольних тренерів, та натхненно опікується розвитком дитячо-юнацького футболу на рідному лівобережжі Києва.

Микола Петрович як ніхто знає, як виховати та зберегти в дитячих серцях любов до футболу, тому ми впевнені, що за його сприяння ще багато талановитих зірок засяють на футбольному небосхилі та тішитимуть уболівальників.

Від імені всього футбольного клубу «Лівий Берег», керівництва та співробітників, футболістів і тренерів вітаємо Миколу Петровича з ювілеєм і висловлюємо глибоку повагу та щиру подяку за багаторічне служіння футболу!

Бажаємо ювіляру відмінного здоров’я, сімейного затишку, надійних друзів поряд та успіхів у реалізації всіх задумів. І, звичайно ж, здійснення спільного для всіх українців бажання – Перемоги над ворогом та життя в мирній незалежній Україні!