АСТАХОВ І ДЕДУХ – У СИМВОЛІЧНІЙ ЗБІРНІЙ ВЕСНЯНОЇ ЧАСТИНИ ПЕРШОЇ ЛІГИ!

Видання Sport Arena склало список найкращих гравців другого етапу Першої ліги сезону 2023/24, до якого ввійшли 33 найкращих гравці весняного півріччя. Серед них – і представники «Лівого Берега»: правий захисник Ернест Астахов і центральний півзахисник Руслан Дедух!

Ернест Астахов • «Лівий Берег» (Київ)

25 років – 10 матчів – 5 асистів

Не завжди грав на своєму правому фланзі оборони, проте був корисним команді. Особливо за рахунок подач зі стандартів, записавши на свій актив відразу п’ять асистів.

Руслан Дедух • «Лівий Берег» (Київ)

26 років – 9 матчів – 3 голи, 2 асисти

Сильно провів другий етап, підтримував боєздатність середньої ланки «Лелек» навіть тоді, коли хтось із колег знаходився не в формі або пропускав матчі через травми чи перебір карток. Значно додав у результативних діях і залученості в комбінаційну гру команди.

Відзначимо також, що до переліку найкращих гравців весни у Першій лізі потрапив лівий хавбек «Лівого Берега» Максим Куліш, який другу частину сезону провів на правах оренди у «Поділлі». 

Максим Куліш • «Поділля» (Хмельницький)

25 років – 10 матчів – 3 голи, 2 асисти

Важко в це повірити, проте гравець із гарною динамівською школою, який не один шанс мав у своїй кар’єрі, тільки в оренді в Поділлі відкрив лік своїм голам на дорослому професіональному рівні. Провів здорово цілу низку матчів, впевнено перегравав суперників на фланзі.