«ПЕРЕВІРИЛИ СЕБЕ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМИ»: ПІСЛЯМОВА МАТЧУ ЛІВИЙ БЕРЕГ – ЛІВИЙ БЕРЕГ-2

Тренери та гравці двох команд «лелек» прокоментували контрольний матч одноклубників як один із етапів підготовки до нового сезону.

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак підкреслив, що команда грала на фоні навантажень:

«Протягом тижня хлопці працювали під великими навантаженнями. Отримали чимало інформації від спарингу з Лівим Берегом-2. Комусь із хлопців легше грати під навантаженнями, а іншим – це дається непросто. Порадувало ставлення хлопців до контрольного матчу. Приємно, що Синиця забив три м’ячі. 

У нас зараз немає першого та другого складу. У першій половині зустрічі проти нас грали більш вікові футболісти, що перебувають на перегляді в Лівому Березі-2. Для них було важливо проявити себе. До перерви футбол був конкурентним. Було важливо, щоб всі хлопці отримали однакові навантаження. 

У середу зіграємо спаринг із Вікторією. Потім хлопці отримають два вихідних і продовжать працювати. Також плануємо провести спаринги з Шахтарем U-19, Черніговом, ЛНЗ». 

Автор хеттрику у ворота Лівого Берега-2 Олег Синиця розповів про потенціал другої команди:

«Грали змішаними складами, експериментували з позиціями. У першій половині зустрічі не вдавалося забити, але також важливо, що і не пропустили. Після перерви забили швидкий м’яч і стало простіше. 

Для нас було важливо перевірити себе під навантаженнями. Вважаю, що з поставленим завданням впоралися. Добре, що тепер є друга команда. Хлопці молодці й у них все попереду. Хто з першої команди не гратиме у Першій лізі, той зможе отримувати ігрову практику у другій команді. 

Що важливо, майже всі хлопці з другої команди – це вихованці академії. Лівий Берег виконує свою соціальну місію. Для молоді важливо отримувати ігрову практику в професіональному футболі. Вони будуть переходити з дитячого футболу у дорослий. У клубу тепер є дві команди і це не може не радувати. Рухаємося у правильному напрямку».

Павло Кікоть, старший тренер «Лівого Берега-2»:

«Для Лівого Берега-2 це була перша гра в історії. З 25 червня розпочали тренувальний процес і важливо було перевірити власні сили. Багато хлопців знаходяться на перегляді, тому необхідно було визначитися щодо їхнього майбутнього. Зрозуміли потенціал кожного гравця, який виходив на поле. 

З наступного тижня готуватимемося у режимі дворазових тренувань.  Працюватимемо над фізичною підготовкою і тактикою. Шостого липня граємо контрольний матч з ФК Денгофф. Селекційний процес ніколи не завершується, але основний акцент робимо на наших вихованцях. Зараз запрошуємо більш досвідчених гравців, які допоможуть нашій молоді». 

Михайло Москун, захисник «Лівого Берега-2»:

«Щасливі, що отримали можливість перевірити свої сили у протистоянні з першою командою. Отримали неоціненний досвід. Зараз склад поповнюється низкою кваліфікованих та більш досвідчених гравців. Треба поступово награвати склад. Програли, але дали бій першій команді. 

У першому таймі не пропустили, адже було більше сил. На всі 90 хвилин у такому темпі нас не вистачило. Через втому змушені були притискатися до власних воріт. 

Щодо Другої ліги, то насамперед важливо отримувати задоволення від гри та прогресувати. Зараз важливо додати у фізичному плані, щоб бути готовими грати у професіональному футболі та витримувати інтенсивність протягом всього матчу. Розуміємо, що складно буде досягнути результату відразу, але зробимо все, що у наших силах».