ЧЕКАЄМО У ГОСТІ ВІКТОРІЮ

Третього липня «Лівий Берег» у межах підготовки до нового сезону проведе контрольний поєдинок із сумською «Вікторією». 

Два тижні спекотних зборів позаду. «Лелеки» провели велику, проте вкрай необхідну роботу, запропоновану тренерським штабом Віталія Первака. Інтенсивні та водночас цікаві тренування були розбавлені двома спарингами. 

Ігрова програма літнього етапу підготовки стартувала контрольним матчем із ковалівським «Колосом». Двічі наші хлопці вели в рахунку (Куліш, 34, М.Когут, 48), та в підсумку поступилися більш статусному супернику – 2:3. У наступному поєдинку підопічні Віталія Первака на класі переграли одноклубників із другої команди – 4:1 (Мисик, 46, Синиця, 66, 83, 88), яка, нагадаємо, під керівництвом Павла Кікотя готується до дебюту в Другій лізі. 

Спаринг під номером три – вже цієї середи з давніми знайомими. Із «Вікторією», що на футбольній мапі країни представляє Сумщину, «Лівий Берег» двічі зустрічався у Першій лізі та ще одного разу – під час зимової паузи. Двічі перемагали наші хлопці (5:0 і 2:0), одного разу сильнішим був суперник (1:0). 

«Вікторія» розпочала літню підготовку на тиждень пізніше за нашу команду. Зіграла один спаринг (0:3 від «Кудрівки-Ниви») та розпрощалася з низкою гравців, котрі були її обличчям у минулому сезоні. Мова, насамперед, про голкіпера Дениса Шеліхова, захисника Андрія Неліна, півзахисників Олексія Савченка та Антона Байдала, форварда Вадима Шавріна. 

Завдання «Лівого Берега» – якнайкраще підготуватися до нового сезону. І будь-який успіх лише додаватиме сил, енергії та впевненості нашим хлопцям. Ми віримо у вас, «лелеки»!

Літні збори-2024. Контрольний матч

«Лівий Берег» – «Вікторія»

Середа, 3 липня. 15:00

Київ, НТК «Лівий Берег». Поле №1