ЯКИМІВ: ВАЖЛИВІШІ УСПІХИ КОМАНДИ, НЕ ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ (ВІДЕО)

Враженнями від стартового матчу з Кудрівкою-Нивою поділилися Віталій Первак, Андрій Якимів та Ернест Астахов

Захисник Лівого Берега Ернест Астахов відзначився трьома гольовими передачами, а Лівий Берег виграв 5:1 на виїзді у Кудрівки-Ниви.

– Чи багато сил втратили, попри розгромний рахунок?

– Легко нам точно не було, тому не варто надто звертати уваги на результат. Було багато боротьби на кожному клаптику поля. Вдалося зіграти дисципліновано, тому і перемогли. Свої моменти реалізували, а суперники не дали нічого створити.

– За рахунку 1:1 не хвилювалися за результат чи до кінця були впевнені у власних силах?

– Завжди є хвилювання, адже нічийний результат дуже небезпечний. Проте, ми продовжували гнути свою лінію і заслужено перемогло. З реалізацією у нас проблем не було.

– Ви один із героїв матчу. Яка передача вам найбільше сподобалася?

– Якщо не помиляюся, то віддав три результативні передачі. Найбільше задоволення отримав від перехоплення і асисту на Сухоручка. Це був ефектний гол. Ми вдвох розірвали весь захист суперника. На тренуваннях працюємо над перехопленнями і швидкими передачами вперед.

– Агробізнес – амбітна команда з низкою молодих футболістів у складі. Чого очікуєте від цього протистояння?

– Безумовно, для нас дуже важлива підтримка вболівальників. Налаштовуємося на складну гру, адже прохідних суперників немає. Це буде справжній бій, в якому маємо порадувати вболівальників якісною грою.

Захисник Лівого Берега Андрій Якимів забив перший м’яч у матчі.

Щотижня напрацьовуємо розіграш стандартних положень. – зізнався захисник. – Щасливий, що змогли втілити в життя напрацювання. Для мене важливі успіхи команди, а не особисті досягнення. Ми працюємо на спільний результат.

– Коли рахунок став 1:1, то суперник почав впевненіше грати. Не було побоювання за результат?

– Декілька хвилин було непросто, але потім зібралися і продовжили грати у свій футбол. Після другого голу суперник посипався, а нас вже було не зупинити. У більшості довели гру до логічного завершення. Вважаю, що вся команда зіграла дуже добре

– Чого очікуєте від першого домашнього матчу у 2024 році?

– Знаємо, що невеликій кількості вболівальників дозволили приходити на стадіон. Безумовно, це дуже хороша новина для нас. З вболівальниками завжди приємніше грати. Рухаємося від матчу до матчу. Для нас кожна гра наче фінал.

Головний тренер команди Віталій Первак зізнався, що ретельно розібрали Кудрівку-Ниву перед матчем.

– Безумовно, всі радіємо надважливій перемозі. Дещо засмутилися через пропущений м’яч, але це робочий процес. Футболісти виконали настанови на гру і заслужено виграли. Хочу подякувати ЗСУ за можливість грати у футбол. Завдяки їм вболівальники також повертаються на трибуни.
– Чи задоволені ви комплектацією команди?
– На сьогоднішній день задоволений, але що буде завтра – ніхто не знає. Селекція ніколи не завершується і ми постійно працюємо у цьому напрямку.

– Що можете сказати про Кудрівку-Ниву?

– Ми ретельного розбирали цього суперника, хоч і не мали багато відеоматеріалу. Знаємо, що це організована команда, з якою нікому легко не буде. Переглядали гру кожного футболіста окремо і команду в цілому. Знали як нам грати у тій чи іншій ситуації на полі.