ПЕРВАК І ТРІО ГРАВЦІВ ЛІВОГО БЕРЕГА – СЕРЕД НАЙКРАЩИХ У ПЕРШОМУ ТУРІ ВЕСНИ

Одразу троє футболістів нашої команди були включені до символічних збірних за підсумками 1-го туру другого етапу Першої ліги, а найкращим тренером туру був визнаний наставник «лелек» Віталій Первак.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу – про Віталія Первака:

«У місті-герої Бучі «Лівий Берег» витримав важке, хай не вводить в оману рахунок 5:1, випробування. Оновлена «Кудрівка-Нива» чинила супротив, не дала гостям повноцінно комбінувати до перерви і навіть зрівняла цифри на табло невдовзі після перерви. Проте в меншості, яка під кінець гри стала подвійною, стрімко оновлена команда господарів зазнала розгромної поразки. Головний тренер киян вгадав і з тактикою на гру, і з замінами».

Відзначимо, що для наставника «Лівого Берега» це вже п’яте визнання тренером туру протягом його дебютного сезону на чолі команди.

Видання Sport Arena розмістило у символічній збірній стартового весняного туру Андрія Якиміва та Руслана Дедуха, а сайт Footboom відзначив внесок у командних успіх того-таки Якиміва, а також Олега Синиці.

Цитуємо колег зі Sport Arena:

«У гостей відзначимо півзахисника Якиміва, який системно грає центрального захисника. Андрій, по-перше, виконав великий обсяг роботи в своїх володіннях (достатньо сказати, що єдиний гол господарів – дальнім ударом). По-друге, саме Якимів відкрив рахунок після кутового Астахова з рикошетом від суперника, а в кінцівці продовжив у падінні подачу кутового від Мисика, асистувавши під гол Сіднея».

«Кияни в ближньому виїзді в Бучі цілком могли втратити очки – в першому таймі не все виходило, але повели в рахунку, відразу після перерви господарі відігралися дивовижним голом, отримавши заряд оптимізму та мотивації. В цей важливий момент група лідерів «Лівого Берега» взяла гру на себе. В тому числі, Дедух. Це він повернув перевагу гостям, замкнувши в дотик передачу Астахова, а через 10 хвилин сам видав зручну передачу на Синицю, який закріпив рахунок на користь «лелек». Продуктивно відіграв у центрі поля, компенсувавши відсутність декого з лідерів».

Браво, хлопці! Далі – більше!