СИНИЦЯ: ХОЧЕМО ГРАТИ В УПЛ І ВІРИМО У ВЛАСНІ СИЛИ

Півзахисник Лівого Берега Олег Синиця поділився враженнями від першого матчу плей-оф до УПЛ проти Оболоні (0:1), а також відзначив налаштування команди на гру в неділю. 

– Позаду перший матч плей-оф за право участі в УПЛ. Чи встигли проаналізувати попередню гру з Оболонню?

– У середу на Оболонь Арені було більше боротьби, ніж футболу. Суперник зміг відзначитися після стандарту, а нам не пощастило. Голкіпер Оболоні парирував удар Андрія Співакова. Провели роботу над помилками та готуємося до наступного матчу на рідній арені. 

– Іван Когут змушений був попросити заміну на початку гри. Чи повернувся він до загальної групи?

– На жаль, у неділю Іван не зможе нам допомогти. У нашої команди хороша конкуренція за місце у стартовому складі. Усі хлопці гідні грати з перших хвилин. Думаю, що все буде добре. 

– Чому заміни були проведені лише наприкінці гри? Можливо, тренер із вами про це говорив?

– Була дуже складна гра з великою кількістю боротьби. У таку гру було непросто увійти. Вважаю, що хлопці досить добре проявили себе у той період, який їм відвів тренерський штаб. 

– У цьому сезоні Черненко низку мячів забив здалеку. Чи була установка не давати йому пробивати?

– Думаю, що вся країна знає про удари Руслана, тому ми до цього були готові. На теорії все ретельно розібрали. Розуміли, що не варто давати йому бити, потрібно уникати порушень правил.

– Чи готуєте сюрпризи на матч-відповідь?

– Перед грою не хочеться розкривати карту. Усе зможете побачити вже у неділю на Арені Лівий Берег. Віримо у власні сили. Фактор рідних стін нам обов’язково допоможе. Хочеться подякувати вболівальникам, які підтримували команду на Оболонь Арені. Думаю, що вдома нам буде простіше. Запрошуємо всіх вболівальників на матч. Думаю, що буде достатньо людей, які нас підтримуватимуть. 

– Для вас буде трагедією, якщо не пройдете Оболонь?

– Ми зробимо все, що в наших силах. Безумовно, хочемо у наступному сезоні грати в УПЛ, але якщо програємо, то не будемо з цього робити трагедії. У нас є всі шанси. Все ще попереду.