ПЕРВАК: «НАМ НЕ СОРОМНО ЗА ЧЕМПІОНАТ, ЗА ПЛЕЙ-ОФ»

Відбувся матч-відповідь за вихід до Прем’єр-ліги між Лівим Берегом та Оболонню. Нагадаємо, перша зустріч завершилася мінімальною перевагою пивоварів (1:0). У повторній грі підопічні Віталія Первака мали всі шанси взяти реванш за поразку та вперше в історії вийти до найвищого дивізіону.

Складалось все для Лівого Берега непогано, перевага по ходу матчу 1:0 і вилучення у суперника наближали команду до загального успіху. Проте, прикрий пропущений м’яч звів все нанівець і залишив колектив Первака ще на сезон у Першій лізі.

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак після матчу прокоментував в ефірі УПЛ ТБ гру своєї команди та підсумковий результат:

– Дуже розчаровані тим, що не вдалося вийти до УПЛ?

– Ми розчаровані цим результатом. Я хлопцям подякував, нам не соромно за чемпіонат, за плей-оф. Дещо вийшло, дещо ні, не вистачило просто майстерності. Розчарування тільки в тому, що пропустили гол, коли команда Оболонь була вдесятьох.

– Сьогодні неочікувані зміни в старті та незвичне поєднання гравців в атаці. Чим це поясните?

–  Можливо, для вас незвичне, але у нас в чемпіонаті і Петренко грав, і Литовченко грав, Астахов тільки незвично, ми його поставили правим півзахисником, він активний. Ми випустили свіжих гравців, вони повинні були вимотати Оболонь, а потім випустили групу атаки, яка у нас вважається основною. Цей план працював, ми забили і вигравали, але в плани не входило пропустити м’яч.

– Знову шукали щастя у воріт суперника за рахунок стандартів. Такою була установка?

– Ні, ми хотіли грати через пас, але з Оболонню тяжко так грати, вони не дають приймати м’яч. Постійно пресингують, на плечах сидять футболісти і не дають грати. Ми намагалися, пробували, колись вдавалося, колись ні. На стандартах ми в чемпіонаті дуже багато забили. На жаль, в плей-оф два пропустили зі стандартів і це жирний мінус.

– Сідней – єдиний легіонер і автор єдиного мяча. Знаю, що ви в першому таймі хотіли його замінити, але відчули, приберегли його?

– Ні, він просився уже, ледве ходив, бігав. Ми його тримали, знали, що він може на стандартах, в обороні вже не відпрацьовував, бо не було сил. Але хлопець із характером, добігав і забив.

– Лівий Берег показав свій максимум?

– На сьогоднішній день, думаю, так.

– Наскільки для вас стали інформативними ці два матчі з командою УПЛ?

– Дуже інформативні. Щоб футболісти додавали у футбольному плані, треба побільше грати таких матчів, як із Оболонню, щоб футболісти росли. Ми не будемо ображати Першу лігу, там також гарні команди, але рівень майстерності зовсім інший. Щоб футболістам рости, хотілося би грати з сильнішими командами.

– Лівий Берег зберігає амбіції на УПЛ. Можливо, за підсумками наступного сезону туди потрапити?

– Ми ще з президентом не розмовляли на цю тему, всі жили сьогоднішньою грою. Трохи охолонемо після гри та будемо виношувати плани, писати, складати.

Післяматчева прес-конференція Віталія Первака та Валерія Іващенка: