РУСЛАН ДЕДУХ: ВИКОНАННЯ ТРЕНЕРСЬКИХ НАСТАНОВ І ДИСЦИПЛІНА – ЗАПОРУКА УСПІХУ

Півзахисник Лівого Берега Руслан Дедух поділився враженнями від протистояння з Карпатами, а також розповів про очікування від виїзної зустрічі з Епіцентром. 

– Позаду чотири тури в Чемпіонській групі, в яких команда набрала дев’ять очок. Як оціните результати?

– На мою думку, команда виступає досить непогано, але попередній матч проти Карпат залишив неприємний осад. Хотіли досягнути позитивного результату, але не змогли. Проте, немає часу засмучуватися. Треба рухатися далі та набирати очки. 

– На результат матчу з Карпатами вплинула індивідуальна майстерність Підлепенця. Як оціните гру проти лідера?

– Вважаю, що це була нічийна гра. У нас теж було декілька моментів, але не змогли їх реалізувати. Проти такого сильного суперника варто дорожити шансами, адже багато їх не буває. Дійсно, все вирішила індивідуальна майстерність Підлепенця, але нічого страшного не сталося. Сподіваюся, що у Львові зіграємо краще. 

– Чи розраховували ви на таку схему та манеру гри Карпат?

– Суперник нас взагалі не здивував. Знаємо, що Карпати грають вертикально, великими силами йдуть вперед. Проте, львів’яни у цьому матчі теж грали більш обережно, адже розуміли ціну помилки. Якщо вони перемогли, то, значить, їхня тактика спрацювала. 

– У матчі з Карпатами ваша команда втратила двох основних гравців. Йдеться про Войцеховського та Якиміва. Це буде шанс для гравців із лави запасних?

– Дуже прикро, що травмувалися наші гравці основного складу, але це футбол. У розпорядженні Лівого Берега 24-25 футболістів, які очікують на свій шанс. Ті, хто менше грав, зможуть проявити себе та довести, що гідні грати з перших хвилин. 

– Можна сказати, що втрата цих двох футболістів вплинула на хід гри з Карпатами?

– Я думаю, що це просто збіг обставин. У пропущеному голі вина всієї команди. Треба було зіграти більш уважно. 

– Ротація у складі вплине на гру Лівого Берега?

– На зборах награвали різні склади, тому ми готові до цього. Не думаю, що втрати Якиміва та Войцеховського суттєво вплинуть на гру Лівого Берега. Ми маємо грати у свій футбол і досягати результату. 

– Проти Епіцентру в Кам’янці-Подільському гратимете з вболівальниками. Чи не буде це тиснути на команду, адже два роки грали за порожніх трибун?

– Безумовно, трішки відвикли від цієї атмосфери, але завжди приємно грати, коли є вболівальники. Фани будуть гнати вперед Епіцентр, але це нас лише додатково мотивуватиме. Футбол без вболівальників – це не футбол, адже насамперед ми граємо для них. 

– Турнірне становище обох команд забов’язує грати на максимум. Це буде справжній бій?

– Думаю, що буде цікавий та непоступливий футбол. Епіцентр – єдина команда, яка змогла переграти Карпати, і це свідчить про рівень нашого суперника. Вдома підопічні Нагорняка завжди грають потужно, але ми налаштовуємося лише на перемогу. Думаю, що вболівальники отримають задоволення від гри. 

– Епіцентр перервав безпрограшну серію, яка тривала 12 матчів. Проте, і Лівий Берег до минулого туру не програвав 10 ігор поспіль. Яка з команд буде злішою в особистому протистоянні?

 – Я не звертаю уваги на суперника і сконцентрований лише на грі нашої команди. Лівий Берег прагне реабілітуватися за поразку від Карпат. Налаштовані лише на перемогу. Якщо будемо виконувати тренерські настанови та зіграємо дисципліновано, то у нас все вийде. 

– Ахмед Алібеков не зіграє через дискваліфікацію. Кого ще варто остерігатися у складі суперника?

– Не хочу нікого виділяти зі складу Епіцентру. Ретельно розберемо всі сильні та слабкі сторони суперника і побудуємо свій план на гру. Коли виступав за Ниву, то часто доводилося грати проти футболістів Епіцентру, а з деякими навіть були в одній команді. Це індивідуально сильні футболісти.