ПАВЛО КІКОТЬ: ГРА З ДОРОСЛОЮ КОМАНДОЮ – ІСПИТ ДЛЯ ЮНАКІВ

Головний тренер команди Лівого Берега U17 (2007 р.н.) Павло Кікоть і нападник Даниїл Мироненко поділилися враженнями після чергової гри з профі та цілями на весняну частину змагань ДЮФЛУ та чемпіонату Києва.

«Хлопці зростають і з кожним днем підвищують свою майстерність, – каже Павло Кікоть. – Гра з дорослою командою – справжній іспит для них. Важливо було побачити наскільки хлопці будуть конкурентоспроможними. Вони прагнуть проявити свої найкращі якості, викладаються на 100%. Щодо бажання та самовіддачі взагалі немає питань, але ще треба час, щоб вони додали у майстерності.  Хлопці дуже хочуть виграти, прагнуть якомога швидше забити, хоча поки не вистачає холоднокровності та майстерності. Попри все, вони молодці, і я переконаний, що все ще попереду. 

Я їм завжди говорю, що ваші перемоги ще попереду. Командні досягнення з часом забуваються, головне – прогресувати і в майбутньому заявляти про себе в дорослому футболі. Наше головне бажання – перемога України у війні. Дуже вдячні ЗСУ за те, що можемо займатися улюбленою роботою. 

Хлопці завжди виконують всі наші настанови. У підготовчому періоді грали на турнірі з дорослими командами. Все з запланованого вдалося реалізувати. Зараз граємо на першість міста, в ДЮФЛУ. Той фундамент, який заклали під час підготовки, зараз дає свої плоди. 

Першість міста для нас важлива, адже кожна перемога – це залікові бали для нашого клуба. Розумію, що наступного року хлопці не гратимуть у чемпіонаті міста, але ми дбаємо про наш футбольний клуб. Наші перемоги йдуть у залік ФК «Лівий Берег». Безумовно, результат у цих змаганнях відіграє не останню роль і для нас це важливо, щоб молодші хлопці мали змогу грати з сильнішими суперниками. У чемпіонаті міста отримують ігрову практику хлопці, які менше грають в ДЮФЛУ. Їм зараз непросто фізично і тактично, але справляються». 

Нападник «Лівого Берега» U17 Даниїл Мироненко розповів, що перша команда «лелек» є взірцем для юнаків:

«Ми тренуємося та стараємося прогресувати. Дивимося ігри першої команди і беремо з них приклад. Намагаємося перейняти все найкраще від них. Ігри з дорослою командою дають мені ще більше мотивації ставити сильнішим. Зараз головне завдання – вийти з групи в ДЮФЛУ, а далі побачимо. Також сподіваюся, що зможемо виграти чемпіонат міста».