«ПРОЯВИЛИ БІЙЦІВСЬКИЙ ДУХ»: ДЕДУХ І ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ ПРО ВОЛЬОВУ НІЧИЮ З КАРПАТАМИ

Півзахисники Лівого Берега Руслан Дедух і Владислав Войцеховський про феєричний матч дев’ятого туру з Карпатами, в якому ми зуміли здобути вольову нічию 3:3. 

Один із авторів голу у ворота Карпат Владислав Войцеховський відзначив, що команда завжди грає до фінального свистка.

– Мене переповнюють позитивні емоції, – сказав гравець пресслужбі Лівого Берега. – Ми програвали 0:3 лідеру, але проявили характер і відігралися у другому таймі. Це говорить про те, що у Лівого Берега є бійцівський дух. Ми завжди граємо до останнього. 

– Що сталося у першому таймі?

– Не можу сказати, що ми боялися суперника, але щось пішло не так. Думаю, на нас вплинув пропущений гол на сьомій хвилині. Потім пропустили ще двічі, але дуже важливо, що у роздягальню Дедух зміг забити. Це додало нам впевненості. 

– Що говорив тренер у роздягальні?

– Важливо було зібратися і нарешті почати грати у свій футбол. Відступати вже було нікуди, тому у другому таймі настав час демонструвати найкращі якості нашої команди.

– Рахунок по грі?

– Вважаю, що ніхто не заслуговував на поразку. Думаю, що вболівальники отримали задоволення від футболу. 

– Другий тайм забрав багато нервових клітин?

– Вся гра забрала дуже багато нервових клітин. Було непросто спостерігати за матчем із лави запасних. 

– Після вашого голу рахунок став рівним. Пригадайте цей епізод.

– Це був досить сумбурний гол. Іван Петренко боровся з гравцем Карпат і м’яч відлетів до мене, а я вже пробив у кут. Мене переповнювали позитивні емоції.

– Які завдання стоять перед командою на гру з Епіцентром?

– Будемо грати на перемогу. Головне, щоб ми підійшли до плей-оф без травм.

Руслан Дедух відновив інтригу, забивши наприкінці першого тайму. 

– Насамперед хочу привітати всіх із цією нічиєю, – сказав Дедух. – Ми провалили початок зустрічі, але змогли зібратися та відігралися з 0:3. Добре, що вдалося забити у роздягальню, а після перерви вирівняли гру. 

У першому таймі у нас мало що виходило, багато припускалися тактичних помилок. У перерві тренери вказали на них і у другому таймі ми почали грати агресивніше. Добре, що дуже швидко вдалося двічі забити та зрівняли рахунок. 

Після перерви вже не було що втрачати. Важливо було забити швидко, щоб відчути впевненість у власних силах. Нам це вдалося. Агресивна гра принесла результат. 

Вважаю, що рахунок по грі. Моменти, щоб вирвати перемогу, були в обох команд, але результат закономірний. Гра забрала чимало емоцій та сил, тож потрібен час, щоб відновитися. Однак саме за такі емоції ми й любимо футбол. 

Щодо епізоду з моїм голом, то я отримав передачу від Миколи Когута і прицільно пробив у ближній кут. Добре, що достроково забезпечили собі бронзу.