КАРПАТИ – ЛІВИЙ БЕРЕГ: ПІСЛЯМОВА ТРЕНЕРІВ

Післяматчева пресконференція Мирона Маркевича та Віталія Первака за підсумками результативної нічиєї (3:3) на стадіоні «Україна».

«3:3 після 3:0? Це непросто, треба пережити. Але будь-яка гра – це інформація, – зазначив Мирон Маркевич. – Ми визначилися з тими гравцями, які, напевно, не будуть наступного року з нами. Такі ігри – інформативні. Зараз основне питання – це комплектація. Самі розумієте, що в УПЛ потрібен інший рівень футболістів. Звичайно, кістяк залишиться, але потрібне підсилення, причому досить серйозне. 

Щодо самої гри, то я, чесно кажучи, після перших 30-ти хвилин не бачив якихось проблем. Але потім воротар наш заснув, захисники почали грати у щось незрозуміле… Таке враження, що вони навіть не на тренуванні. Індивідуальні помилки футболістів привели до такого результату.

Дуже багато помилок, при цьому від досвідчених гравців. Саків не рівному місці віддає м’яч… Я поки що не можу пояснити, з чим це пов’язано. Але повторюю, що це хороша інформація для нас, що нам потрібно зміцнювати всі лінії, особливо оборону.

«Лівий Берег» – молодці. Вони впіймали свій момент. Відчули нашу слабинку, що ми, як кажуть у боксі, в нокдауні, і скористалися. 

Вболівальники сьогодні були на висоті, я дуже вдячний. В принципі, основне завдання ми виконали. Як би ми сьогодні не зіграли, доля першого місця все одно вирішуватимуться в матчі з «Інгульцем». 

«Була внутрішня напруга в обох тренерів. Те, що сталося протягом перших 30 хвилин – ми з’ясуємо в колективі. Я не міг впізнати свою команду, – зізнався Віталій Первак. – Однак після цього гравці проявили характер і змогли відігратися. Ми могли забивати ще, але могли й пропускати. Були гойдалки на футбольному полі, тому не будемо кривити душею: нічия – позитивний для нас результат.

Нам потрібно ще зіграти з «Епіцентром», а потім дізнаємося нашого суперника у плей-оф. Готуватимемося в звичайному режимі. Поки про майбутнього опонента не говоримо та не думаємо. Лишилося дочекатися наступної суботи.

Сьогодні на стадіоні панувала чудова футбольна атмосфера, вболівальники підтримували свою команду, деякі підтримували і нас. Ми дякуємо ЗСУ за те, що вболівальники можуть бути присутні на стадіонах. Хочу привітати «Карпати» з виходом в УПЛ і бажаю їм успіхів».