ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО СЕЗОНУ СТАРТУВАЛА

Досить короткою видалася відпустка у нашої команди. Заключний матч зіграли 2 червня, отримали нетривалий відпочинок і вже сьогодні, 18 червня, футболісти, тренери та персонал команди зібралися на клубній базі та розпочали підготовку до нового чемпіонату.

Перший тижневий збір буде спрямований на оцінку фізичного стану футболістів після відпустки та виконання великого обсягу бігової роботи. На першому тренуванні гравців чекав крос – два по 20 хвилин із нарощуванням інтенсивності. А також розминка та розтяжка. У наступні два дні на команду очікують дворазові тренування. У суботу заплановане одне заняття, а в неділю о 12:00 зіграємо виїзний матч із Колосом. Також цього тижня «лелеки» пройдуть традиційний медогляд.

А почалося заняття з привітань. Спочатку привітали з днем народженням Андрія Якиміва, який 15 червня святкував своє 27-річчя. Також святковий коридор пройшли Іван Когут і Максим Механів, які у це нетривале міжсезоння встигли відсвяткувати весілля зі своїми коханими.

До команди приєднався хавбек Максим Куліш, який весняну частину чемпіонату Першої ліги провів на правах оренди в складі Поділля. Інформація щодо кадрових змін у команді з’являтиметься протягом зборів.

Нагадаємо, базова дата відновлення сезону в Першій лізі – 25 липня.