ЛІВИЙ БЕРЕГ: СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА У ВОЛОЧИСЬКУ

Квітень видався невдалим для цих команд – обидві в останніх трьох матчах набрали лише по одному очку. Агробізнес у Сумах мінімально програв місцевій Вікторії, а Лівий Берег на власному полі поступився Кудрівці-Ниві – дебютанту Першої ліги, який ще в першому колі розгромно програвав «лелекам».

Обидві команди підійшли до матчу не в оптимальних складах. Агробізнесу через перебір карток не міг допомогти захисник-універсал Лень, Лівому Берегу – його колега за амплуа Соколов. Були у Первака й проблеми з травмованими. Хороша новина для киян – після нетривалої дискваліфікації повернувся провідний півзахисник Дедух. У першому колі Лівий Берег на власній арені завдав поразки волочищанам – 3:0. Тож зрозумілою була особлива мотивація дев’ятої команди першості, тим більше, в випадку перемоги їй і на п’яте місце можна було замахнутися.

Уже в дебюті кияни заявили про серйозність своїх намірів. Спершу Попович потягнув дальній прицільний удар Сухоручка, потім Дедух головою замикав подачу з правого краю (трішки неточно), а коли один із стандартів Самар також завершував з другого поверху, воротар Агробізнесу змушений був переводити м’яч на кутовий від гріха подалі. На 23-й хвилині екс-волочищанин І.Когут взагалі здорово виривався на ударну позицію, проте не влучив у ближню дев’ятку. А слідом ще один колишній гравець Агробізнесу, захисник Слотюк, досить небезпечно пробивав після штрафного.

В цілому, гості діяли цілеспрямовано та гостро, досить швидко переводили гру від підготовчого етапу до, власне, ударів по воротах.

Лише після перервою по-справжньому перевірили Механіва господарі. Це після скидки Войтіховського пробивав Кузьмин. Після перерви волочиський клуб суттєво вирівняв гру й уже Волков міг забивати, проте в реалізації Агробізнес не переважав своїх суперників.

Високий клас гравців, більший досвід і – що, напевно, головне – більша «глибина» складу дали Лівому Берегу можливість переломити хід цієї гри й обірвати свої невдачі. Спочатку кияни протиснули лівий фланг оборони Агробізнесу, Синиця пройшов до лицьової лінії та акуратно прострелив, де М.Когут випередив суперників і правою ногою з лінії карного майданчика розстріляв ворота – 0:1. Для Миколи це другий гол у чемпіонаті при двох асистах, а забив він у ворота якраз екс-одноклубників.

А ще через кілька хвилин М.Когут закрутив голови суперникам на лівому фланзі, ввірвався в карний майданчик і був збитий суперниками. Співаков другий тур поспіль не реалізував пенальті, але якщо з Кудрівкою-Нивою він влучив у поперечину й добивання не мало сенсу, то цього разу парирував Попович і сам Андрій правою ногою доправив м’яча в сітку – 0:2. 11-гол у чемпіонаті для опорника Співакова!

Фактично відразу ж прозвучав фінальний свисток. Лівий берег перервав свої невдачі й продовжує впевнено утримувати стратегічно важливе третє місце.

Агробізнес (Волочиськ) – Лівий берег (Київ) – 0:2
Голи: М.Когут, 86, Співаков, 90+3
Нереалізований пенальті: Співаков (ЛБ), 90+3 – воротар

Агробізнес (стартовий склад): Попович©, Заєць, Мячин, Білий, Слива, Толочко, Теплий, Гаврушко, Кузьмин, Галенков, Войтіховський. Запасні: Мінчев, Хмеловський, Даценко, Бариляк, Квасний, Свистун, Касімов, Тишинінов, Волков, Шостак. Головний тренер: Олександр Чижевський

Лівий берег (стартовий склад): Механів, Астахов, Самар, Слотюк, Дударенко, Співаков©, Дедух, Мисик, Синиця, І.Когут, Сухоручко. Запасні: Чеботарьов, Сташків, Швець, Сіднней, Биков, Андрієшин, Сердюк, Литовченко, М.Когут, Войцеховський, Петренко. Головний тренер: Віталій Первак

Волочиськ. Стадіон «Юність». 13:00

Арбітр: Максим Фірсов (Рівне)