ЛІВИЙ БЕРЕГ: СПЕКОТНА НІЧИЯ З ЧЕРНІГОВОМ

Перша команда «лелек» зіграла черговий спаринг

Перший контрольний матч тижня для «Лівого Берега» завершився мировою з давніми знайомими з «Чернігова». Протягом усього матчу команди демонстрували відкритий футбол, попри неймовірну спеку, граючи практично без центра поля. Довелося попрацювати у воротах Механіву, а потім і Чеботарьову. Однак, найкращі нагоди забити були саме у підопічних Первака. У першому таймі Литовченко ударом зі штрафного поцілив у поперечку, а у другому гравець на перегляді не зумів влучити у ближній кут, виборовши м’яча у захисника суперника.

«Зіграли бойову гру проти організованого суперника, – сказав після гри Первак. – Цього тижня у нас заплановані три спаринги – зараз це для нас оптимальний рівень навантаження. Перш за все основний акцент робимо на дисципліні та відновленні ігрових зв’язок.

Сухоручко з Дедухом поїхали у розташування студентської збірної, тому у нас дещо не вистачало гравців. Проте, це робочі моменти і таке буває. Як патріот України задоволений, що наших гравців викликали до збірної, але як тренер – не задоволений».

Захисник Ернест Астахов – єдиний, хто зіграв усі 90 хвилин в цьому матчу у складі «лелек». «У матчі з Черніговим насамперед важливо було отримати навантаження, – говорить футболіст. – Результат не виходив на перший план. Рівномірно отримуємо ігрові навантаження. Тренерський штаб над цим працює. Для нас не проблема зараз зіграти три спаринги за тиждень. Зараз насамперед важливо дотримуватися ігрової дисципліни».

Вже сьогодні в ігровому розкладі «Лівого Берега» заплановано наступний спаринг – проти юнацької команди донецького «Шахтаря».

Літні збори-2024. Контрольний матч

«Лівий Берег» – «Чернігів» – 0:0