ЛБ-2: ПОСТУПАЄМОСЯ У СПАРИНГУ ЗОРІ U-19

Контрольний матч другої команди «лелек» завершився на користь наших гостей – обидва свої голи юнаки «Зорі» провели після перерви.

“Кожна гра завжди є інформативною, – сказав після матчу наставник “Лівого Берега-2” Павло Кікоть. – За підсумками цього матчу зрозуміли, в якому стані знаходиться наша команда на сьогоднішній день. Також важливо визначитися з гравцями, які залишаться в команді. Склад будемо підсилювати точково – буде максимум п’ять новачків. Цікавлять гравці, які зможуть поділитися своїм досвідом з молоддю. Безумовно, основний акцент робимо на футболістів з Академії”.

Голкіпер команди Артем Зімін підкреслив, що з нетерпінням чекає дебют серед профі. “Матч проти Зорі U-19 дозволив зрозуміти, над чим ще варто працювати. У першій половині зустрічі грали краще, а після перерви поступилися супернику. Зараз насамперед важливо провести комплектацію складу, адже Друга ліга це зовсім інший рівень. Треба працювати над фізичною підготовкою. З нетерпінням чекаю на дебют серед професіоналів”.

Вже в пʼятницю, 12 липня, підопічні Павла Кікотя проведуть наступний спаринг – із юнацької команди «Динамо».

Літні збори-2024. Контрольний матч

«Лівий Берег-2» – «Зоря» U19 – 0:2 (0:0)