ЗІГРАЄМО В ЧЕРНІГОВІ

У 12-му турі Першої ліги «Лівий Берег» вирушить в гості до «містян» із Чернігова.

ДРУГИЙ СЕЗОН ЧЕРНІГОВА

Свій другий сезон у Першій лізі, як і попередній, «Чернігів» проводить невдало. Команда Валерія Чорного після 11-ти турів із трьома перемогами в активі розташувалася на восьмій сходинці (9 очок). Від останнього місця, де перебуває «Кремінь», її відділяє всього один заліковий бал.

СТАВКА НА МІСЦЕВИХ

У літнє міжсезоння лави «містян» залишило кілька провідних виконавців. Зокрема, в «Кудрівку» перейшли Володимир Зубашівський, Дмитро Кулик, Мирослав Сердюк і Микола Сираш. Втрати відчутні. Саме на цьому наголошує головний тренер Валерій Чорний, а ще фахівець скаржиться на заповнений лазарет.

– Попри все, наша позиція незмінна, – каже Чорний, – тільки чернігівські футболісти. Що з цього вийде, подивимося в кінці чемпіонату, а боротися і давати бій кожній команді – ми будемо.

ВЕЛИКА ПОРАЗКА

«Інгульцю» в минулому турі чернігівцям не вдалося дати бій. «Містяни» зазнали нищівної поразки – 1:6. До слова, найбільшої в своїй першоліговій історії. А ще їм не дає спокою невдача в матчі першого кола з «Лівим Берегом» – коли підопічні Віталія Первака яскраво перемогли – 5:1.

ПОПРИ НЕГАРАЗДИ

Останній в чемпіонаті поєдинок нашим хлопцям не вдався (поразка від «Полтави» – 1:2), але на те є об’єктивні причини. Грали «лелеки» в меншості (на 67-й хвилині було вилучено начебто за фол останньої надії голкіпера Олександра Чернятинського) та ще й за сумнівного арбітражу. Артем Михайлюк свистів переважно в один бік, не помічаючи відвертих грубощів із боку суперника, який вже до середини другого тайму мав залишатися в меншості.

Утім, ніхто і ніщо не зупипить «Лівий Берег» на шляху до мети. Невдачі роблять наших хлопців лише сильнішими! Тільки вперед!

Перша ліга. 12-й тур
«Чернігів» – «Лівий берег»
Неділя, 15 жовтня. 13:00
Чернігів, стадіон «Юність»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ