ВИРУШАЄМО ДО БОРИСПОЛЯ: МАТЧ ЗА ТОП-3

У неділю в 15-му турі Першої ліги «Лівий Берег» зіграє з азовцями з Маріуполя.

«Маріуполь» зразка минулого сезону та нинішній – це, як говорять в Одесі, дві великі різниці. Тренер той самий, склад якщо і змінився, то виключно точково, проте результат абсолютно протилежний. Якщо торік азовці боролился за виживання, то зараз претендують на найвищі місця нашої Групи Б.

Останні матчі команда Олега Краснопьорова провела просто блискуче – три перемоги з загальним рахунком 6:1. Надто вдалим вийшов виїзд до Петрового – сенсаційна перемога над лідером групи «Б» (1:0), який, до слова, цього сезону вдома не програвав.

Віталій Первак, головний тренер «Лівого Берега», навряд чи залишився задоволений діями команди з «Діназом» (0:0). Але дуже важку гру «лелек» можна легко пояснити. Достатньо одного суттєвого фактору – можливо, навіть вирішального у цьому протистоянні: матч у Демидові тривав аж… два дні. Минулої неділі «Діназ» і «Лівий Берег» встигли зіграти лише 62 хвилини, після чого пролунала повітряна тривога. Довелося ховатися в укриття. Завершити багатостраждальну гру вдалося тільки наступного дня.

Такі матчі, як у Борисполі, називають за шість очок. «Маріуполь» із «Лівим Берегом» йдуть поруч (четверта і третя позиції відповідно), мають по 24 очки. І мріють якнайшвидше потіснити з другої сходинки «Вікторію».

Перспективи дуже райдужні. Перемога нам потрібна. Як на полі в неділю, так і найголовніша!

Перша ліга. 15-й тур
«Маріуполь» – «Лівий Берег»
Неділя, 5 листопада. 12:15
Бориспіль, стадіон «Колос»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ