Впевнена перемога над Діназом

Беремо три очки у домашній зустрічі з вишгородцями

Переконливу заявку на успіх наша команда зробила ще в першому таймі, відправивши в ворота суперників три м’ячі. Два взяття воріт відбулися вже на стартових хвилинах після кутових: спочатку воротар «Діназа» Дмитроченко переправив навіс Дударенка з корнера на Войцеховського, який ударом у дальній кут відкрив рахунок. Невдовзі Влад вже асистував Слотюку після подачі стандарту з протилежного флангу.

А трохи пізніше Войцеховський встановив фінальний результат, оформивши дубль: цього разу він замкнув простріл після проходу Сухоручка правим флангом.

Другий тайм пройшов у спокійнішому темпі, однак після серії проведених замін лівобережці мали шанси, щоб збільшити рахунок на табло.

Дякуємо команді за злагоджену гру та вітаємо всіх уболівальників «Лівого Берега» з перемогою! Подяка Збройним силам України за щоденний захист і можливість грати у футбол!

А ми працюємо далі – розіграш Першої ліги продовжиться для нас домашньою зустріччю з «Маріуполем»!

Перша ліга. 5-й тур
«Лівий Берег» (Київ) – «Діназ» (Вишгород) – 3:0 (3:0)
27.08.2023
Голи: Войцеховський (8, 33), Слотюк (14)
«Лівий Берег»: Чеботарьов, Астахов, Самар, Слотюк, Дударенко, Співаков (к), Дедух (Якимів, 54), І.Когут (Вакуленко, 46), М.Когут (Янковський, 77), Войцеховський (Синиця, 46), Сухоручко (Литовченко, 54).