У ГОСТІ ДО ПОЛТАВИ

У 11-му турі Першої ліги «Лівий Берег» вирушить у гості до «містян» із Полтави.

Минулий, дебютний сезон у Першій лізі «Полтаві» навряд чи можна занести до активу. Команда Володимира Сисенка, який є одним із засновників клубу, основне завдання виконала – зберегла прописку (шосте місце в групі «Вибування») у Першій лізі, однак до самої гри та результатів були питання. Не дивно, що в літнє міжсезоння «містяни» змінили чи не пів складу. Основним «донором» став «Скорук», що припинив існування – ледь не всі провідні виконавці переїхали до Полтави.

І результат не змусив себе довго чекати – наразі «Полтава» серед лідерів у групі «Б», на два очки відстає від нашого «Лівого Берега» (17). До речі, саме «містяни» завдали «лелекам» першої поразки в цьому сезоні (1:3), коли гостювали в Києві. Тож стовідсотково тепер маємо віддавати борги.

Але навряд ми їхатимемо з думками про реванш. Маємо, перш за все, рівнятися виключно на власну гру. Власне, останні матчі, за винятком хіба що з «Вікторією» (0:1), додають команді Віталія Первака та її прихильникам оптимізму. Є гра, є й результат. І лише одна невдача за останні шість турів.

Однак є й над чим поламати голову тренерському штабу «Лівого Берега» – недільний поєдинок пропустить основний лівий захисник Олександр Дударенко, котрий заробив вилучення в минулому турі.

Хотілося б відзначити, що «Полтаві» рідні стіни не надто допомагають. У нинішньому сезоні лише одного разу команда Володимира Сисенка святкувала успіх на «Молодіжному» – стадіоні зі штучним покриттям. Втім, ми аж ніяк не проти, якщо ця одиничка збережеться й після протистояння з нашим «Лівим Берегом».

Перша ліга. 11-й тур
«Полтава» – «Лівий Берег»
Неділя, 8 жовтня. 14:00
Полтава, стадіон «Молодіжний»
Трансляція на YouTube-каналі ПФЛ