СИНИЦЯ: ХЛОПЦІ НАЛАШТОВАНІ, НІХТО РОЗСЛАБЛЯТИСЯ НЕ БУДЕ

У третьому турі Чемпіонської групи Першої ліги Лівий Беріг очікує непростий виїзд до Івано-Франківська, на матч із місцевим Прикарпаттям. Цікаво, що це буде перша офіційна зустріч команд в історії. У весняній частині сезону Лівий Берeг вже здобув дві впевнені перемоги над Кудрівкою-Нивою (5:1) та Агробізнесом (3:0), а ось Прикарпаття ще не перемагало: поразка від Інгульця (0:1) та нічия з Маріуполем (1:1).

Тому буде цікаво поспостерігати: кияни продовжать переможну ходу або ж івано-франківський колектив здобуде свою першу перемогу навесні.

– Олеже, розкажи, як це бути гравцем матчу за версією вболівальників? Що ти відчуваєш в цей момент і чи додає це мотивації?

– Дуже приємно, що вболівальники оцінюють мою гру. Це дає натхнення працювати ще більше та допомагати команді.

– За спиною у команди вже два весняні тури. Оцінювати свої виступи ще рано, проте як ти можеш оцінити зіграність команди та якість гри?

– Ми дуже добре попрацювали на зборах фізично та тактично. В перших турах це дало свої плоди, і ми здобули впевнені перемоги.

– Матч із Агробізнесом став яскравим для нашої команди. Цей поєдинок можна вважати одним із найкращих?

– Вважаю, так, але попереду ще вісім матчів і, маю надію, будуть ще кращі ігри.

– Яким твоє було завдання від тренерського штабу на цей матч?

– У кожного гравця є своє завдання на футбольному полі. Кожен із гравців виконав його на сто відсотків і тому був позитивний результат. Що стосується моїх завдань, я не буду відкривати секрети. Будемо рухатися далі.

– У перших турах весни Лівий Берег забив вісім голів, пропустили лише один. Потужно розпочали чемпіонську групу?

– Звісно, приємно, що ми почали з перемоги. Це додало нам впевненості в своїх силах. Готуємося з позитивними емоціями до третього туру.

– Третій тур буде з Прикарпаттям. Ця команда хоч і остання в таблиці, але суперник непростий?

–  Я грав у Івано-Франківську кілька разів. На цьому стадіоні важко грати, у них є значна кількість уболівальників. Ретельно готуємося, розбираємо суперника, тренери будуть нам вказувати. Готуємося до непростого матчу.

– До Івано-Франківська потрібно подолати 600 кілометрів. Що треба робити гравцям, щоб бути в оптимальній формі на гру після такої важкої дороги?

– Це ще недовга дорога. Якщо їхати, до прикладу, з Краматорська до Львова, то відстань ще більша. А 600 кілометрів проїдемо, відпочинимо в готелі і все буде гаразд.

– На виїзді будете грати з позиції сили чи підлаштовуватися під гру суперника?

– Будемо дивитися по ситуації. Нав’язувати свою гру і робити все, щоб перемогти.

– Кого з гравців Прикарпаття можеш виділити? І як вважаєш, хід гри Прикарпаття залежить від індивідуальних якостей футболістів чи від командної гри?

– Там є декілька досвідчених виконавців: Барчук, Цюцюра, Француз. Але я вважаю, вони сильні як команда.

– На виду в Прикарпатті зараз Андрій Хома, найкращий бомбардир Першої ліги. Будете особливо налаштовуватися на нього, грати індивідуально? Чи може він принести нашій команді проблеми?

– Він молодець, забив достатньо голів у першій частині сезону. Ми маємо звертати увагу на нього, розберемо сильні сторони, тренери розкажуть, що робити.

– Прикарпаття досить непогано грає під час стандартів. Проте і у нас це сильна сторона.

– Стандарти – це дуже значна частина футболу, з них забивається багато м’ячів. Розберемо, що робить Прикарпаття при стандартах, і думаю, все повинно бути добре.

– У першій частині сезону нам було досить важко набирати очки на виїзді. Проте Чемпіонська група розпочалася з гостьового матчу, в якому ми взяли три бали. Зробили висновки та розібрали помилки?

– Ми проводимо роботу над помилками. Може, в першому колі не вистачило фарту, десь не виходило, траплялися помилки і не було позитивного результату. Зробили висновки та рухаємося далі.

– З початку весняної частини сезону наші конкуренти втратили очки. Це якимось чином наближає нас до прямого переходу в УПЛ. Чи не може це розслабити нашу команду?

– Ні. Ми зосереджені на кожному матчі на сто відсотків. Я впевнений у хлопцях, що ніхто не буде розслаблятися. Звісно, ми дивимося, як грають наші конкуренти, але я впевнений у хлопцях, що вони віддають всі сили на футбольному полі.

– Що може стати ключем до успіху у матчі з Прикарпаттям?

– Треба зіграти зосереджено, дисципліновано, приділити увагу стандартам – і, думаю, все буде добре.