СЛОТЮК І АНДРІЄШИН ЗАЛИШАЮТЬ ЛІВИЙ БЕРЕГ

ФК Лівий Берег домовився про припинення співпраці за обопільною згодою сторін із двома захисниками – Арсеном Слотюком і Романом Андрієшиним.

30-річний Слотюк приєднався до нашого клубу на початку 2023 року та став одним із основних оборонців команди. У сезоні 2023/24 на рахунку Арсена 32 матчі у складі Лівого Берега (27 поєдинків у Першій лізі, три – в Кубку України та ще два – в плей-оф за право грати в УПЛ). Також захисник записав до свого активу два забитих м’ячі та результативну передачу.

Його колега за амплуа Роман Андрієшин став гравцем Лівого Берега взимку 2023 року та разом із нашою командою пройшов повноцінну підготовку до старту сезону 2023/24. Проте 27-річний захисник встиг провести у складі «лелек» лише два матчі – вже в другому турі Романа спіткала важка травма хрестоподібної зв’язки, яка залишила центрбека поза футбольним полем на більшу частину сезону.

Керівництво Лівого Берега, тренерський штаб і партнери по команді дякують хлопцям за спільну роботу. Бажаємо вдачі, наснаги та перемог у подальшій кар’єрі! До зустрічі на футбольних полях!