РАТІЙ: ВАЖЛИВО ЗАОХОТИТИ ДІТЕЙ ДО ФУТБОЛУ

Керівник академії Лівого Берега Олег Ратій розповів про ключові цілі першого в історії відкритого набору, на який завітали 65 юних футболістів. А також відзначив розширення Академії.

– Пане Олеже, уперше проводився відкритий набір до академії Лівого берега. Якою є його першочергова мета?

Насамперед для нас важливо популяризувати футбол серед юнаків.  Хочемо зібрати якомога більше дітей. Прагнемо всім продемонструвати нашу інфраструктуру.  Важливо заохотити дітей до футболу. Необхідно якомога більшій кількості дітей надати можливість проявити себе. Можливо, хтось з них у майбутньому зможе поповнити ряди першої команди. Якщо дитина хоче грати, то наші кваліфіковані тренери допоможуть їм вийти на новий рівень.

В старших академічних групах буде відбір. Це ті команди, які грають в ДЮФЛУ. Діти, які не пройдуть до безкоштовних груп, займатимуться у тих групах, де батьки оплачуватимуть навчання.

– Чи задоволені кількістю дітей, які прийшли?

– Завжди хочеться, щоб приходило якомога більше дітей та батьків. У нас створені всі найкращі умови для розвитку дітей. Вирішили зробити відкритий набір, щоб всі приїхали і подивилися на умови. Можливо, хтось із дітей запросить своїх друзів, родичів… Розраховували, що все ж буде більше дітей.

– Які першочергові якості переглядають тренери?

Якщо дитина хоче грати, то наші кваліфіковані тренери допоможуть їй вийти на новий рівень.

– Лівий Берег відкрив набір дітей у вікові категорії 2018/19 років народження. Розширяємо академію?

Хочемо залучити якомога більше дітей. Знаємо, що у багатьох школах вже займаються діти 2018 року народження. Також на наступний рік зробимо набір вікової категорії 2019 року народження. Маємо постійно прогресувати і виходити на новий рівень.