ПРИЙМАЄМО ІНГУЛЕЦЬ

У 13-му турі Першої ліги «Лівий Берег» на своїй клубній арені прийме лідера групи «Б» – «Інгулець» із Петрового.

Однієї з чотирьох поразок «Лівому Берегу» у цьому сезоні завдав саме колектив з Кіровоградщини (1:2). До слова, то була перша гостьова невдача «лелек» у нинішньому чемпіонаті. Втім, вона аж ніяк не позначилася на бойовому настрої наших хлопців, котрі в наступних матчах доклали максимум зусиль, щоб дебютант Першої ліги перебував у ТОП-3 групи «Б».

Наздогнати «Інгулець», який йде без поразок уже 25 ігор – ще зі свого попереднього виступу в Першій лізі, звісно, вкрай проблематично. Відстань між нами та петрівцями складає добрячих 14 очок (34 проти 20). Проте не це найголовніше. Нашій команді, насамперед, варто зосередитися на вирішенні власних завдань – посісти місце якомога вище в таблиці та бути прикладом для вихованців власної Академії.

А ще «лелеки» мають віддати борги «Інгульцю» за ту серпневу, можливо, не зовсім логічну та закономірну поразку. Бо врешті-решт, має ж колись обірватися дивовижна серія лідера! То чому б, скажіть, цьому не статися в неділю на новій арені «Лівий Берег?»

«Попри лідерство, «Інгулець» має у складі таких же футболістів, як і ми, – сказав перед матчем автор гола у ворота петрівців у першому колі Арсен Слотюк. – Ми граємо у себе вдома. Суперника поважаємо, але точно не боїмося».

Останні гостьові матчі «лелек» безсумнівно додають оптимізму нашим прихильникам. Особливо яскравим вийшов виїзд у Чернігов, де сталася значна подія 12-го туру – Даниїл Сухоручко тричі (36, 90+1 і 90+4 хвилини) розписався у воротах господарів (3:0). І став другим після Андрія Співакова гравцем «Лівого Берега», який оформив хет-трик на рівні Першої ліги. У тому матчі яскраво виглядала вся команда – дуже обнадійливий факт напередодні візиту лідера групи «Б».

Перша ліга. 13-й тур
«Лівий Берег» – «Інгулець»
Неділя, 22 жовтня. 15:15
Нова Арена «Лівий Берег»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ