ПЕТРЕНКО: У ЛІВОМУ БЕРЕЗІ СЕРЙОЗНА КОНКУРЕНЦІЯ НА КОЖНІЙ ПОЗИЦІЇ

Нападник Лівого Берега Іван Петренко відзначив важливість перемоги над Агробізнесом, а також поділився очікуваннями від гри з Прикарпаттям.

–  Минулого тижня Лівий Берег вперше за чотири тури виграв. Напевно, у психологічному плані неможливо переоцінити ці три очки?

– Безумовно, нам було дуже важливо виграти, адже невдачі у попередніх турах не могли не вплинути на команду. Для впевненості було надважливо нарешті набрати три очки. Щасливий, що змогли дотиснути суперника та вирвали перемогу.

–  За рахунок чого, на вашу думку, все ж вдалося дотиснути Агробізнес? 

– Ми ретельно вивчили сильні і слабкі сторони суперника. Не відмовлялися від власного ігрового стилю. Розуміли, що буде дуже багато боротьби і її маємо виграти. Було непросто, але вдалося витерпіти та забити важливі голи.

– У порівняні з грою першого кола суперник вас чимось здивував?

– Агробізнес – це сильний суперник, який заслуговує на повагу. Ми всіх опонентів поважаємо, але не боїмося. Розуміли, що легкої прогулянки точно не буде і перемогу доведеться вигризати. За два матчі з Агробізнесом забили п’ять голів і жодного не пропустили, але це не були прохідні ігри. Суперник створив нам чимало проблем. За рахунок виконання тренерських настанов вдалося перемогти.

–  Лівий Берег гарантував собі участь у плей-офф. З огляду на це, в останніх трьох турах почуватиметеся більш розкуто?

– Ми ретельно готуємося до кожного матчу, тому недооцінки суперників точно не буде. Ми гратимемо у свій футбол. До кінця чемпіонату точно немає приводів для розслаблення. Рухаємося до своєї мети.

–  В останніх матчах команда грає досить прагматично. Відповідальність за результат на це впливає?

– Ми завжди намагаємося дотримуватися своєї ігрової філософії. Відповідально виконуємо тренерські настанови і за рахунок того досягаємо результату. Варто також зважати і на суперників.

– У цій частині сезону ви зіграли 79 хвилин. Конкуренція у нападі занадто висока?

– У Лівому Березі серйозна конкуренція на кожній позиції. Є мінімум по два рівноцінних гравці на позицію. Будь-який футболіст прагне грати у стартовому складі й очікує на свій шанс. Конкуренція дає можливість прогресувати. Роблю свою роботу і намагаюся принести користь команді.

– У п’ятницю ви зіграєте проти Прикарпаття. Які очікування від цього протистояння? У Івано-Франківську була дуже напружена і непроста гра…

– На виїзді було непросто, але витерпіли та реалізували свій шанс. Намагалися зіграти у свій футбол, хоча і не все виходило. Прагнемо виграти кожен матч. Прикарпаття ще має шанси на плей-офф, тому цей суперник для нас дуже небезпечний. Головне уникнути недооцінки та зіграти у свій футбол. Прагнемо продемонструвати свою найкращу гру.