Первак - найкращий тренер 3-го туру Першої ліги

Всеукраїнське об’єднання тренерів із футболу обрало лауреатом 3-го туру першого етапу Першої ліги головного тренера «Лівого Берега» Віталія Первака!

Первак – найкращий тренер 3-го туру Першої ліги

Об’єднання тренерів, зокрема, відзначило майстерність нашого наставника в роботі зі складом і вирішенні кадрових труднощів у поєдинку з «Черніговом» (5:1):

«Для «Лівого берега» це був важливий матч у плані реабілітації за поразку в минулому турі. До того ж, не було переваги в несподіваності перед суперником ‒ ФК «Чернігів-ШВСМ» уже зустрічався з лівобережцями, поступившись їм на кубок вдома – 1:2.

Три зміни в стартовому складі провів тренерський штаб господарів. Замість опорника Співакова вийшов більш орієнтований на креатив Репета, воротаря Чернятинського замінив Чеботарьов, а травмованого Андрієшина в центрі захисту підстрахував універсал Слотюк.

«Лівий берег» має відразу кілька напрацьованих тактичних схем, але в основному працює в рамках формації 4-5-1. Якщо минулого разу вона була ближче до 4-2-3-1 за рахунок одночасного виходу Співакова та Дедуха, то тепер проти екс-одноклубників Дедух відповідав за значно більший простір box to box. Після перерви та вилучення довелося проводити цілу серію замін на компенсацію спершу І.Когута, потім і Якиміва», – резюмує офіційний сайт Об‘єднання. Вітаємо Віталія Миколайовича та весь тренерський штаб нашої команди з першою заслуженою відзнакою!

Пресслужба ФК Лівий Берег