ПЕРША ЛІГА. У ГОСТІ ДО СУМ

У 9-му турі Першої ліги «Лівий Берег» вирушить на Сумщину, де зіграє з «Вікторією».

ДВА ДЕБЮТАНТИ

«Вікторія», як і наш «Лівий Берег» є дебютантом Першої ліги. І так само вимушена була пропустити минулий чемпіонат через початок повномасштабної війни з росіянами. Але через рік із невеличким президент клубу Сергій Бондаренко вирішив повернути до Сум великий футбол. Команду, що існувала лише на папері, доручили збирати Анатолію Безсмертному, який працював із «аграріями» до сумних подій лютого 2022 року.

З ВЕТЕРАНАМИ У СКЛАДІ

У стислі терміни знаний фахівець зібрав колектив. Переважно з тих, кого знав по роботі з «Полтавою», «Сумами» і прем’єрліговим «Львовом». Кістяк склали досвідчені виконавці – 35-річні Вадим Шаврін і Максим Покотилюк, 34-річні Денис Шеліхов та Олександр Лебеденко, 32-річні Ярослав Галенко, Валерій Курелєх, Олександр Литвиненко та Андрій Нелін. Загалом, «Вікторія» – чи не найбільш вікова команда Першої ліги.

ЯКІСНИЙ СТАРТ «ВІКТОРІЇ»

Саме досвід допоміг сумчанам гідно розпочати дебютний сезон. Сім стартових турів пройшли на одному диханні, здобуто чотири перемоги при трьох нічиїх. Першої поразки і, треба зазначити, доволі відчутної, підопічні Анатолія Безсмертного зазнали в минулому турі – 0:3 у Петровому від «Інгульця», пропустивши тричі у більшості.

СУСІДИ ПО ТАБЛИЦІ

«Вікторія» у турнірній таблиці – друга, має 15 очок і лише на одне випереджає нашу команду. Тож особливо налаштовувати «лелек» на майбутню зустріч не потрібно: мотивація очевидна – обійти конкурента та продовжити безпрограшну серію, яка вже нараховує чотири матчі та взяла свій початок у 5-му турі. Це коли підопічні Віталія Первака розгромили «Діназ» із рахунком 3:0. До речі, в минулому турі ми здобули свою найбільшу перемогу в історії (6:0) і тепер є командою, яка найбільше забила у Першій лізі – 23 голи.

Тож до бою, «лелеки»! Let’s go!

Перша ліга. 9-й тур
«Вікторія» – «Лівий Берег»
Субота, 23 вересня. 14:30
Суми, стадіон «Ювілейний»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ