ПЕРША ЛІГА. ПРИЙМЕМО КРЕМІНЬ

У восьмому турі Першої ліги «Лівий Берег» на клубній арені прийме «Кремінь» із Кременчука.

МИРОЛЮБИВІ ТУРИ

«Лівий Берег» останні два матчі завершив однаково (1:1) – вдома з «Маріуполем» і у гостях із «Металургом». Ці нічиї варто розглядати по-різному. Щодо матчу з азовцями, то підопічні Віталія Первака, безперечно, втратили два очки. Ми пропустили прикрий гол – ще й у меншості – аж на 90-й хвилині. А на виїзді з «Металургом», одним зі своїх конкурентів за найвищі місця в групі, навпаки, очко здобули. Поступаючись у рахунку, проявили характер і зуміли поновити рівновагу, відзначившись, так само як і суперник, ударом з 11-метрової позначки. Таким чином, «Лівий Берег» досяг миру в обох матчах, але навряд чи він задовольнив тренерський штаб нашого клубу.

МОЛОДИЙ СУПЕРНИК

«Кремінь» – це вже не та команда, що дивувала всіх у минулому сезоні. Дещо несподівано колектив Локтіонова потрапив до «чемпіонської групи» Це сприяло попиту на гравців і в міжсезоння з Кременчука пішли провідні футболісти: Даніїл Єрмолов – у «Ворсклу», Кирило Матвєєв – у «Карпати», Данило Фальковський та Денис Галата – в «Металург», а напередодні 6-го туру до «Полтави» перейшов ще й Олександр Вівдич.

Головний тренер Роман Локтіонов втратив основні інструменти, які він вправно використовував при побудові своєї команди-мрії. Звідси й очевидні провали в новому чемпіонаті. Як от, приміром, вдома від «Полтави» (0:6). Бо молодь, що прийшла на зміну лідерам, як засвідчили матчі, ще не готова до великих турнірних завдань.

Попри все, нашій команді не варто звертати увагу на проблеми суперників, а варто самим виходити і з перших хвилин робити рахунок. Тож, «лелеки», вперед!

Перша ліга. 8-й тур
«Лівий Берег» – «Кремінь»
Неділя, 17 вересня. 16:00
Київ, Арена «Лівий берег»
Матч без глядачів
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ