ПЕРША ЛІГА: ПОСТУПАЄМОСЯ КАРПАТАМ

Топовий матч, перший у цілій низці вирішальних протистоянь весняної частини сезону, сьогодні відбувався в Першій лізі. Лідер – Карпати – при 9-очковому відриві гостювали в третьої команди першості. При цьому сім поспіль перемог здобув Лівий берег у своїй 10-матчевій безпрограшній серії із середини жовтня, тоді як Карпати виграли шість матчів підряд. Знайомі ще з друголігових часів суперники в цьому дивізіоні ще не зустрічалися, та й надто вони оновилися, щоб пригадувати львівські 2:0 2021 року.

Перший тайм розпочався з затяжної розвідки. Довго чекали вболівальники на гостроту, хоча Лівий берег отримував стандарти – свою звичайну гостру зброю, а Карпати виставили всіх своїх основних креативників і старанно організовували атаки. Що можна відзначити до перерви? У господарів – затяжну атаку з невдалим ударом Сухоручка. У гостей – штрафний від Саківа, який все ж оминув рамку воріт. Що й говорити, якщо найгостріший момент до перерви мав захисник. Це Бабогло замикав кутовий – і тут новий воротар Механів виручив киян.

Але й він виявився безсилим після перерви, коли гості розгорнули стрімку атаку через лівий фланг. Ігор підключив Костенка, який тут же в дотик відпасував на Підлепенця, а сам Євген чітким ударом з лівої під поперечину не залишив шансів лівобережцям – 0:1.

Ще одна прикрість для господарів, навіть більша за якийсь там суто ігровий момент – це травма Якиміва. Цей універсал дуже сильно розкрився в Лівому Березі в центрі захисту, забивав у стартових весняних матчах, відзначався лідерськими якостями. Його довелося замінити на Самара, і тепер лишається очікувати вердикту лікарів – коли повернеться в гру цей важливий футболіст.

Можна зрозуміти нашу розгубленість після втрати лідера на важливій позиції. Цим могли скористатися Карпати, та Костенко з передачі Підлепенця запустив у поперечину. Про цей момент могли гості й пошкодувати, коли на 81-й хвилині екс-оборонець Руху Сіднней головою пробив зблизька – тут уже Кожухар виручив Карпати. І.Когут пізніше опинився на не менш гострому рубежі, проте теж не використав нагоду врятувати цей матч. Заключний штрафний Мисика на сьомій компенсованій пройшов повз воріт.

Домашня поразка «Лелек» – це велика рідкість. Колись зазнали прикрої поразки від СК Полтава, поступалися вдома на кубок Чорноморцю і це ось третій програш.

Обирай найкращого гравця Лівого Берега – за посиланням.

Лівий берег (стартовий склад): Механів, Астахов, Якимів, Слотюк, Дударенко, Співаков©, Дедух, Войцеховський, Синиця, М.Когут, Сухоручко. Запасні: Чеботарьов, Сташків, Соколов, Швець, Самар, Сіднней, Мисик, Литовченко, І.Когут, Сердюк, Петренко. Головний тренер: Віталій Первак

Карпати (стартовий склад): Кожухар, Полегенько, Бабогло, Мизюк, Саків, Клименко, Рябов, Підлепенець, Чачуа, Костенко, Ігор. Запасні: Ільющенков, Картушов, Векляк, Козік, Романюк, Чех, Тлумак, Шах, Демченко, Аріельсон. Головний тренер: Мирон Маркевич

Київська область. Стадіон «Лівий берег». 13:30

Арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)