ПЕРША ЛІГА: АМБІТНИЙ СУПЕРНИК, ЯКИЙ ЗУПИНИВ ІНГУЛЕЦЬ І КОЛОС

Шостий тур Першої ліги відкриває поєдинок «Лівого Берега» з «Маріуполем».

Азовці де-юре представляють Маріуполь, який із весни 2022 року окупований російськими загарбниками. Де-факто команда другий сезон вимушено квартирується на Київщині: спочатку в Демидові, потім переїхала до Борисполя. Разом зі зміною дислокації клуб змінив і назву – минулого сезону замість звичного «Яруда» з’явився «Маріуполь». Утім, до класичного «Маріуполя», що поки зник із футбольної мапи УПЛ, де він виступав, ця команда не має жодного відношення. Крім, власне, назви.

Торік азовці дебютували в Першій лізі, однак виступили вкрай невдало, посівши передостаннє місце та поступилися у стиках «Хусту» (1:1, 0:1). Однак завдяки розширенню – з 16 до 20 учасників – зберегли місце в Першій лізі та посилилися в міжсезоння досвідченими Батальським, Тєрєховим, Гошкодерею, Пуди та Зубковим. Щоправда, поки команді Олега Краснопьорова ніяк не вдається перемогти, хоча нічия в останньому турі з «Інгульцем» (1:1) виглядає доволі обнадійливою. Заслуговує уваги і перемога над «Колосом» у минулому етапі Кубка України, а ще раніше – над вкрай амбітною «Кудрівкою». Це є свідченням того, що «Маріуполь» поступово набирає обертів і приїде на гру з нами вкрай мотивованим.

«Лівий Берег» минулої неділі на класі обіграв «Діназ» (3:0), фактично оформивши перемогу в першому таймі завдяки дублю Влада Войцеховського та голу Арсена Слотюка. Потужна та результативна гра 11-го номера «лелек» не залишилась непоміченою журналістами – провідні спортивні ресурси включили Войцеховського в символічні збірні 5-го туру. Наразі Владислав ділить лідерство серед бомбардирів із Козаком і Сіталом із «Інгульця», в активі яких також по чотири голи.

Тож у нашого снайпера є додаткова мотивація на гру з «Маріуполем» – покращити стрілецькі здобутки, та передусім – допомогти «Лівому Берегу» повернути втрачені позиції в турнірній таблиці. Бо амбіції «лелек» – максимальні. Так було, так є і так буде!

Перша ліга. Шостий тур
«Лівий Берег» – «Маріуполь»
П’ятниця, 1 вересня. 13:00
Київ, Арена «Лівий Берег»
Без глядачів
Трансляція на YouTube-каналі ПФЛ