Перша ліга. 4-й тур: у гості до Інгульця

Для «Лівого Берега» матч у Петровому буде першим у нинішньому чемпіонаті гостьовим. Три попередні, нагадаємо, підопічні Віталія Первака провели на рідній арені «Лівий берег» і здобули шість із дев’яти можливих очок. Та, насамперед, поєдинок у Петровому стане ключовим у турі – зустрічаються перша та друга команди групи «Б» і від підсумку гри залежатиме подальший турнірний вектор кожної з команд.

«Інгулець», який за підсумками минулого сезону залишив Прем’єр-лігу, нинішній сезон у Першій лізі проходить без втрат. Підопічні Владислава Лупашка почергово перемогли «Полтаву» (5:0), «Чернігів» (2:0) і «Діназ» (3:0). Жодного пропущеного м’яча! Тож у наших хлопців буде своєрідна мотивація – стати першою командою сезону, яка засмутить голкіпера «Інгульця».

Непросто буде нам на Кіровоградщині – враховуючи кадрові втрати. Через дискваліфікації матч пропустять Іван Когут та Андрій Якимів, а Роман Андрієшин отримав тяжку травму у грі з «Полтавою». Але труднощі, як відомо, лише згуртовують. Наші мужні хлопці повинні зіграти не лише за себе, а й за товаришів. І вкотре довести, що «Лівий берег» – то велика футбольна родина, де один за всіх і всі – за одного!

Перша ліга. 4-й тур
«Інгулець» (Петрове) – «Лівий берег» (Київ)
Субота, 19 серпня. 17:00
Петрове, стадіон «Інгулець»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ