ОЛЕКСІЙ ЛИТОВЧЕНКО: У НАС АМБІТНА КОМАНДА, ЯКА ПОСТУПОВО ПРОГРЕСУЄ

Нападник Лівого Берега Олексій Литовченко проаналізував нічию команди у грі з Епіцентром (1:1). Нагадаємо, що Олексій своїм голом врятував киян від поразки.

– Олексію, у першому таймі команда мало часу контролювала м’яч. Можливо, далася взнаки ротація складу?

– Не можу сказати, що перший тайм був невдалий для нас. У першій половині тайму контролювали гру, а потім, на мою думку, на футболістів нашої команди вплинула дорога. У функціональному плані було непросто, а суперник зміг перехопити ініціативу. Хлопці впоралися з цим тиском і після перерви контролювали перебіг подій на полі.

– Футболісти Лівого Берега активно почали пресингувати лише після голу. Забитий м’яч додав вам впевненості?

– Хлопці і до голу пресингували, але не все виходило. Варто відзначити суперника, який постійно змінював свою формацію. Спочатку вони грали у два центральні півзахисники, а потім – у три. Поступово ми почали більш активно грати і все ж досягнули свого. 

– Пригадайте забитий гол?

– Була подача з флангу і м’яч від дотику захисника Епіцентру опинився у мене. Я обробив його і прицільно пробив у кут воріт. 

– Нічия – незадовільний результат?

– Головне, що не програли сильному супернику, який посідає четверте місце. Важливо, що не дали скоротити Епіцентру відставання від нас. Безумовно, хотілося виграти, але маємо те, що маємо. 

– Тепер у другому колі команді варто докласти ще більше зусиль, щоб напряму вийти до УПЛ?

– У нас амбітна команда, яка рухається вперед і поступово прогресує. Завжди хочеться більшого, тому, безумовно, налаштовуватимемося на перемогу в кожному матчі.