«НАМ НІЧОГО ВТРАЧАТИ»: ПІСЛЯМОВА ВІТАЛІЯ ПЕРВАКА

Післяматчева пресконференція головного тренера Лівого Берега Віталія Первака за підсумками першого стикового матчу за право грати в УПЛ в сезоні 2024/25.

– Вітаю команду Оболонь із перемогою, – розпочав Віталій Первак. – Суперники на неї заслужили. Їм краще вдавалося нав’язувати боротьбу та вигравати підбори. На жаль, ми пропустили після кутового та, у свою чергу, не забили після стандартного положення. Вважаю, гра було досить рівною. Ми не опускаємо руки та готуємося до недільного матчу-відповіді.

–  Наприкінці матчу ви зробили одразу чотири заміни. Це була спроба провести фінальний штурм?

– Так, ми хотіли провести фінальний штурм, але не все вдалося. Можливо, я припустився помилки, випустивши футболістів так пізно. У наступній грі нам нічого втрачати. Ми будемо грати на перемогу та, сподіваюсь, витискати максимум із кожного епізоду.

–  Рахунок 0:1 ви вважаєте негативним для своєї команди або ж прийнятним для гри в гостях?

– Поразка – це в будь-якому разі негативний для нас результат. Адже ми граємо проти команди Прем’єр-ліги та розуміємо, що нам буде важко і вдома. Однак, повторюся, нам нічого втрачати. 

– Сьогодні на матчі була присутня вболівальницька торсида Лівого Берега. Чи допомагало це вашій команді в ментальному плані та чи очікуєте, що домашні стіни в матчі-відповіді допоможуть вам переламати ситуацію на свою користь?

– Так, ми вдячні нашим уболівальникам, яких на Оболонь Арені зібралася велика кількість. Ми бачили та відчували їхню підтримку. На нашому стадіоні буде ще більше глядачів, і голос уболівальників хлопці обов’язково почують.