ЛІВИЙ БЕРЕГ: ЗАКРИЄМО ОСІНЬ НАДВАЖЛИВИМ МАТЧЕМ

У 18-му турі Першої ліги «Лівий Берег» зіграє на своєму полі з сумською «Вікторією».

Осіння частина сезону фінішує. Символічно, що першу половину чемпіонату «лелеки» закривають домашнім поєдинком. І не з ким-небудь, а з прямим конкурентом за друге місце. «Вікторія» тривалий час утримувала срібну позицію, мала дві непогані безпрограшні серії (1-7-й і 12-16-й тури), аж поки не втратила очки одного разу, іншого, а в 17-му турі зазнала першої поразки в рідних стінах від «Інгульця» (0:1).

Цим миттєво скористався наш «Лівий Берег». Команда Віталія Первака під завісу календарного року набрала крейсерський хід, здобувши в шести останніх матчах 16 очок! А чого заслуговує рекордна не лише для клубу, а й загалом для всього чемпіонату серія без пропущених м’ячів, що складає шалених 580 хвилин!

Сумнівів немає: наші хлопці хочуть завершити цей осінній цикл на мажорній ноті. По-перше, утримати другу позицію. По-друге, продовжити «суху» серію. І, по-третє, взяти реванш у «Вікторії» за прикру, не зовсім логічну і здебільшого несправедливу поразку в першому колі, коли підсумок матчу вирішив 11-метровий, призначений арбітром наприкінці зустрічі.

Що ж, «лелеки», до бою! На вашому боці, як, власне, і завжди, ваші вірні уболівальники. Разом – ми велика сила!

Перша ліга. 18-й тур
«Лівий Берег» – «Вікторія»
Субота, 25 листопада. 12:00
Київ, Арена «Лівий Берег»
Без глядачів
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ