ЛІВИЙ БЕРЕГ: У ГОСТІ В ДЕМИДІВ

У 14-му турі Першої ліги «Лівий Берег» завітає в гості до аутсайдера групи «Б» – вишгородського «Діназу».

Команда Олександра Головка замикає турнірну таблицю нашої групи, маючи в активі лише дев’ять очок. Стільки ж і у «Чернігова», що йде сходинкою вище. З однією, але, мабуть, таки значною різницею – «містяни» у попередніх 13-ти турах виграли три матчі, тоді як вишгородці – лише два.

Свідками тих обох успіхів стала рідна арена. Загалом «Діназ» – суто домашня команда. Лише два з дев’яти очок підопічні Олександра Головка здобули в гостях (9,52%). На цьому всі нещастя аутсайдера не закінчуються – вишгородці мають чинну безвиграшну серію у сім матчів.

Сумнівів немає в тому, що наші футболісти зроблять все і навіть більше, щоб ця серія продовжилася щонайменше ще на одну гру. Тим паче, останні зустрічі – проти «Чернігова» та особливо «Інгульця», напрочуд яскраві та видовищні, – «Лівому Берегу» стовідсотково вдалися. Символічно, що обидва завершилися однаково – 3:0 на нашу користь.

Є у «лелек» ще одна додаткова мотивація на демидівську гру. Після осічки «Вікторії» у четвер (2:2 з «Гірником-Спорт») наші хлопці можуть наздогнати сумський колектив, який йде другим і має 26 очок.

Тож «Лівий Берег», уперед!

Перша ліга. 14-й тур
29.10.2023
«Діназ» – «Лівий Берег»
Неділя, 29 жовтня. 13:30
Демидів, стадіон «Діназ»
Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ