ЛІВИЙ БЕРЕГ – ПРИКАРПАТТЯ: ПІСЛЯМОВА

Коментарі наставників команд Віталія Первака та Олексія Городова, а також капітана «лелек» Андрія Співакова після нічийного результату на Арені Лівий Берег.

– Залишилися негативні емоції від матчу. Витратили чимало сил, але результату не досягнули. Через пошкодження на початку зустрічі змушений був залишити поле Синиця. Сподіваюся, що з ним все буде добре, – говорить Віталій Первак

– Що відомо щодо стану здоров’я Синиці та Івана Когута?

– У Синиці струс головного мозку, а щодо Когута завтра отримаємо рішення лікарів. 

– Після перерви ви зробили дві заміна і команда почала грати за схемою 4-4-2. Можна сказати, що екстрені заміни вплинули на хід гри?

– Безумовно, це не могло не вплинути на нашу гру. Футболісти, які вийшли у другому таймі, мали додати свіжості та активності в атаці. На жаль, не все у них вийшло. Не вистачило майстерності у завершальній стадії. 

– Момент із пропущеним голом – це провина правого захисника, який не встежив за Сьомкою?

– Я б так не сказав, адже суперник провів позиційну атаку. Дударенко мав виходити вперед, а не забігати в ворота разом з нападником. 

– Прикарпаття після поразки у першому колі суттєво додало та виграло три матчі. Якою була установка на гру з мотивованим суперником?

– Важливо було не програти боротьбу та реалізувати свої моменти. Мали також скористатися фактором власного поля. Відкрили рахунок, але потім чомусь почали занадто хвилюватися. 

– Лівий Берег гарантував собі участь у плей-офф. У двох заключних турах отримають шанс проявити себе футболісти, які грали менше?

– Поки що не можу відповісти на це питання, адже у деяких футболістів є пошкодження. Протягом трьох-чотирьох днів визначимося з тими, хто гратиме. Хочеться з найкращого боку проявити себе у матчі з Карпатами. 

– Насамперед хочу подякувати ЗСУ, нашим вболівальникам, фанатам всіх футбольних клубів, які захищають Україну, – розпочав тренер Прикарпаття Олексій Городов. – Щодо гри, то вважаю що нічия – закономірний результат. Кияни більше контролювали м’яч, але суттєвої переваги у них не було. Знали, що Лівий Берег – атлетична команда, яка грає вертикально, нав’язує боротьбу. Важливо було не програти боротьбу – і ми з цим впоралися. На жаль, чимало помилялися, але рахунок за грою. 

– У другому таймі ви зняли з гри майже всіх лідерів і гравців атаки. Намагалися втримати нічию?

– Прагнули освіжити гру команди в заключній третині поля. Розуміли, що всі вже втомилися. Нам було непросто, але не будемо жалітися, адже хлопцям на фронті набагато складніше. Якщо не змогли вирвати перемогу, то, значить, заміни не надто допомогли.

– Ви вже не боретеся за плей-офф до УПЛ. Чи стояло таке завдання?

– У нас такого завдання не було. Важливо рухатися від матчу до матчу та прогресувати. Молодь має отримувати досвід і виходити на новий рівень. Жодних претензій до футболістів немає. 

– Залишилися не надто хороші враження від матчу, адже не виграли, – каже капітан і автор голу Лівого Берега Андрій Співаков. – Хотіли здобути другу поспіль перемогу вдома. У першій половині зустрічі втратили провідних гравців і це не могло не вплинути. Також відзначу якісну гру Прикарпаття.

– Як налаштовувалися на гру з мотивованим суперником?

– Не зважали на турнірне положення Прикарпаття і зосередилися на своїй грі. Нас влаштовувала лише перемога, щоб закріпитися на третьому місці.  На жаль, після голу характер гри змінився, а суперник своїм шансом скористався. Ми повинні були забивати більше. 

– Налаштовуєтеся на реванш із Карпатами?

– Звісно, гратимемо на перемогу. На жаль, через дискваліфікацію пропускатиму цей матч. Для нас це принципова гра, тому налаштовуватимемося на перемогу. Хочемо перевірити себе на фоні лідера. 

Зараз дуже важливо, щоб всі лідери відновилися до матчів плей-офф. Якщо будуть всі здорові, то спробуємо вийти до УПЛ.